Реєстрація


City Progress Index: компанія-представник «великої четвірки» вимірює динаміку розвитку Миколаєва

Миколаїв – перше місто в Україні, де проводиться комплексний моніторинг динаміки розвитку міста, Індекс розвитку міста (City Progress Index (CPI).У рамках реалізації проекту, між комунальною ...

Автор:
Evgen Gomonjuk

2DSC_1174
City Progress Index: компанія-представник «великої четвірки» вимірює динаміку розвитку Миколаєва

Миколаїв – перше місто в Україні, де проводиться комплексний моніторинг динаміки розвитку міста, Індекс розвитку міста (City Progress Index (CPI).

У рамках реалізації проекту, між комунальною установою Миколаївської міської ради «Агенція розвитку Миколаєва»​ та одним із світових лідерів із надання професійних послуг компанією Deloitte Ukraine​, підписано договір про співпрацю. Проект стане першим етапом розробки Стратегії розвитку Миколаєва.

«CPI – це як KPI (ключові показники ефективності – прим.) для міст. Індекс дозволяє порівняти місто із самим собою у минулому та моніторити динаміку розвитку. Це перший елемент стратегії, бо кожна стратегія починається з досліджень та аналізу даних. Індекс покриває практично всі сфери життя міста, це і безпека, і охорона здоров’я, і економічний розвиток, і освіта, і екологія… Він дозволяє зрозуміти стан та перспективи розвитку, ідентифікувати проблемні ділянки», – зазначає Ірина Патроник, координатор групи муніципального і регіонального розвитку компанії Deloitte.

1DSC_1138

1DSC_1129

КУ «Агенція розвитку Миколаєва» співпрацює з компанією «Делойт» щодо вимірювання Індексу розвитку міста (City Progress Index)

1DSC_1130

City Progress Index – це інноваційний інструмент моніторингу динаміки місцевого розвитку в Україні. Індекс визначається за методологією, яка включає понад 100 індикаторів. У її розробці брали участь експерти компаній Deloitte, GfK, Baker Tilly, Агенції «Спільні зусилля» та Центру економічної стратегії. Мета Індексу: допомогти очільникам міст оцінити динаміку показників якості життя у місті, інвестиційної привабливості та інституційної спроможності органів місцевого самоврядування.

«Миколаїв – перше місто України, у якому проводиться вимірювання Індексу розвитку міста. Склалася унікальна ситуація, коли є підтримка донорської спільноти, місцевого бізнесу, сприятливі умови в самому місті для вимірювання Індексу. Ми спілкуємося з представниками департаментів, з службовцями місцевого самоврядування, які нам допомагають зібрати дані», – підкреслюють представники Deloitte.

До того ж, всі заходи з вимірювання CPI в Миколаєві відбуваються за фінансової підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та місцевого бізнесу.

«У результаті переговорів з партнерами проекту, було досягнуто рішення проводити пілотне вимірювання у місті Миколаїв. Фонд WNISEF фінансово підтримав проект. Компанії, які представлені в Миколаївській області та місті Миколаєві виявили бажання підтримати проект. Після комунікації з місцевим бізнесом та представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, з’явилася ідея створити у Миколаєві Раду конкурентоспроможності. Це буде основа для плідного діалогу між владою і бізнесом: для визначення спільного бачення міста у майбутньому. Важливо, щоб Індекс став цінним аналітичним продуктом, що сприятиме прогресивному розвитку міста», – вважає Ірина Патроник.

1DSC_1154

Сity Progress Indeх м. Миколаєва буде презентовано цієї осені на Міжнародному саміті мерів у м. Київ

Зазначимо, що результати Сity Progress Indeх м. Миколаєва будуть презентовані вже цієї осені, на Міжнародному саміті мерів, що відбудеться 28-29 листопада 2017 року в Києві. Саміт, що проходить вже вдруге, буде присвячено інноваціям та їхньому впливу на міста. Серед гостей саміту очікується понад 100 українських очільників міст, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

До завершення кампанії збору коштів на наступні 5 відзнак героїв Небесної Сотні залишилося 20 днів

РПР закликає владу припинити політичне переслідування голови правління Центру протидії корупції

УКУ став національним організатором міжнародних судових змагань

Депутати та працівники Люблинецької ради вчилися здійснювати свою діяльність публічно та прозоро

Реформування законодавства щодо дискримінації осіб з інвалідністю в Україні

Як в Бельгії працевлаштовують людей з інвалідністю