Чим займається київський осередок найбільшої молодіжної організації у світі AIESEC під час війни?

Мета AIESEC — незмінна й актуальна як ніколи: ми прагнемо досягти миру та реалізації людського потенціалу. Хто такі «ми»? Це члени організації — звичайні студенти, які долучилися до AIESEC, щоб ...

Додано:
starode

Чим займається київський осередок найбільшої молодіжної організації у світі AIESEC під час війни?

Мета AIESEC — незмінна й актуальна як ніколи: ми прагнемо досягти миру та реалізації людського потенціалу. 

Хто такі «ми»? Це члени організації — звичайні студенти, які долучилися до AIESEC, щоб покращувати світ, а з початком повномасштабного вторгення згуртувалися з новою силою, аби допомагати нашій країні.

AIESEC — це міжнародна молодіжна  організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.

24 лютого налагоджені процеси організації мусили зупинитися, та відтоді учасники почали працювати над новими ініціативами. Все починалося з маленьких ідей, думок, припущень, адже ніхто не знав, як реалізовувати проєкти під час війни. У підсумку результати цих несміливих  «давай спробуємо?» й «а що, якщо спрацює?» зараз допомагають тисячам українців. 

Однією з перших втілених ідей став навчальний проєкт «Lead for Peace. EduUp», у межах якого молодь проводить онлайн-уроки на теми, які не викладають у школі: хард- або софтскіли, Цілі Сталого Розвитку ООН, тайм-менеджмент і вивчення мов з іноземцями. Ці незвичайні інтерактивні уроки дозволяють школярам і вчителям принаймні трохи відволіктися від сьогоденних турбот, до того ж отримуючи корисні знання.

Паралельно члени організації ініціювали створення благодійного розмовного клубу «Speak.net», усі кошти з проведення якого передають на гуманітарну допомогу для тих, хто її потребує. Зараз у клубі відбуваються зустрічі англійською та німецькою мовами.

Завдяки ще одній важливій ініціативі «Lead for Peace. Info-proxy» покриваються конкретні запити людей, які звертаються до організації з метою отримати необхідну підтримку. У той час гуманітарний проєкт «Lead for Peace. Support for everyone» спрямований на поміч тваринам, які також зазнають впливу війни.

Чималим внеском для поширення обізнаності про Україну на іноземну аудиторію став проєкт з перекладу інформаційних матеріалів на різні мови світу, який теж здійснюють учасники організації.

Також відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м. Київ продовжив надавати молоді можливість брати участь у волонтерських, професійних стажуваннях для вчителів за кордоном, адже тепер це стало перспективою не лише здобувати новий досвід і навички, а ще й перебувати в безпеці.

Окрім цього, членство для активних учасників організації не припинилося, і студенти, які доєдналися до організації раніше, продовжили докладатися до впровадження позитивних змін в Україні, і як наслідок, в усьому світі!  

Як я можу долучитися до ініціатив організації?

Інформацію щодо діяльності організації, нових проєктів і подій, до яких можна долучитися, легко знайти в соцмережах AIESEC в Україні:

Instagram

Telegram

Facebook 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги