Чернігівські освітяни вдосконалюють навички медіації

В Чернігові відбувся тренінг «Впровадження медіації в освітніх закладах: досягнення та перспективи» для місцевих освітян.До заходу долучились соціальні педагоги, практичні психологи, заступники з ...

Додано:
Viktor Tarasov

IMG-2121
Чернігівські освітяни вдосконалюють навички медіації

В Чернігові відбувся тренінг «Впровадження медіації в освітніх закладах: досягнення та перспективи» для місцевих освітян.

До заходу долучились соціальні педагоги, практичні психологи, заступники з виховної роботи та методисти навчально-методичних кабінетів шкіл Чернігова та області, які раніше проходили тренінг з базових навичок медіації та почали впроваджувати набуті знання на практиці в своїх навчальних закладах.

Під час заходу представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова розповіла про досвід запровадження Шкільних служб порозуміння в освітніх закладах міста Чернігова.

У свою чергу, методист Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Людмила Третиннікова наголосила на досягненнях та оцінці ефективності впровадження методу медіації в закладах освіти області та реалізації освітніх програм для вирішення конфліктів мирним шляхом «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе», «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації».

IMG-2122

Учасники мали змогу проговорити успіхи та труднощі у впровадженні медіації у школах та виконати практичні вправи, які спрямовані  на удосконалення навичок проведення процедури медіації.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках реалізації проекту «Безпечний Чернігів – співпраця, орієнтована на результат» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році