Черкаським правозахисним центром запроваджуються  моделі співпраці між поліцією та громадою

Якою має бути співпраця поліції та громади, як дільничні поліції маю інформувати населення про їх права та захищати їх.Ці теми стали основними при проведенні тренінгу для дільничних поліції на ...

21752248_1963194673952980_3662570147235809932_n
Черкаським правозахисним центром запроваджуються  моделі співпраці між поліцією та громадою

Якою має бути співпраця поліції та громади, як дільничні поліції маю інформувати населення про їх права та захищати їх.

Ці теми стали основними при проведенні тренінгу для дільничних поліції на Черкащині. Тренінг є складовою частиною проекту по налагодженню комунікації між поліцією та громадою у Черкаській області. Попередньо проведена робота з керівництвом Головного управління Національної поліції у Черкаській області, органами місцевого самоврядування та Службою зайнятості у питаннях підвищення безпеки у громадах, виявила необхідність залучення до даного процесу дільничних поліції, які безпосередньо контактують з населенням.

21751656_1963194643952983_7994936354385745603_n

Тренером Наталією Козаренко надано  закордонні та національні приклади комунікації між громадою та поліцією, які необхідно запровадити у майбутньому на рівні громад Черкаської області, приклади співпраці між поліцією та неурядовим організаціями щодо побудови систем безпеки на місцевому рівні. Учасники виявили зацікавленість у запровадженні даного напрямку своєї роботи, а отже надалі  будемо вже разом започатковувати різні моделі комунікації між громадою, поліцією та органами місцевої влади задля підвищення рівня безпеки у громадах.

Ще одним важливим напрямком роботи з національною поліцією, який вже започатковано організацією, є зміна інформаційної політики у поліції, шляхом підвищення рівня доступу населення до інформації про свої права безпосередньо в правоохоронних органах. Черкаським правозахисним центром підготовлено Інформаційно-просвітницькі матеріали для їх розміщення в  усіх дільничних пунктах поліції Черкаської області. Тож відтепер громадяни матимуть змогу безпосередньо у дільничного отримати всю необхідну інформацію про свої права та механізми їх захисту.

Проект «Посилення спроможності громад Черкаської та Херсонської областей впливати на роботу поліції з метою імплементації та прискорення реформи правоохоронної системи» реалізується за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в рамках програми «Матра».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Міжнародна технічна допомога та її облік: зустріч голів громад Донеччини

У Львові відбулась вулична акція «Насильство — не традиція»

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Рік завершується, а робота в третьому секторі ні

Платформа майбутньої професії: В Україні розвиватимуть напрямок профорієнтації підлітків з вразливих категорій населення

Женевська декларація прав дитини 2024