Чат бот, який допоможе переміщеним українцям отримати безкоштовну правову допомогу в Україні та за кордоном

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) ініціювала проєкт «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану». В його межах юридичні клініки ...

Додано:
ALCU

04 April, 2023 (2)
Чат бот, який допоможе переміщеним українцям отримати безкоштовну правову допомогу в Україні та за кордоном

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) ініціювала проєкт «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану». В його межах юридичні клініки надають безкоштовні юридичні консультації для українців, які були вимушені покинути домівки через війну. До проєкту залучені українські та іноземні юридичні клініки з Німеччини, Польщі, Чехії, Італії.  

ЮрПомічник – це чат бот, який допомагає записатися на консультацію до юридичних клінік. Це не штучний інтелект, а радше місток, який проведе вас до консультантів юридичних клінік. 

Як це працює: 

  • Ви звертаєтесь до чат боту й записуєтеся на консультацію 
  • Надаєте коротку інформацію про свою проблему
  • Вашу справу передають в одну з найближчих юридичних клінік, де консультанти розглянуть її й нададуть правову консультацію у зручній для вас формі

Важливо: інформація, яку ви надаєте – конфіденційна і не поширюється публічно – вона доступна тільки юрклінікам та менеджерам, які керують цією системою. 

Також ми створили публічну базу із алгоритмами дій та корисними посиланнями для переміщених українців. База формується на основі вже опрацьованих звернень й постійно оновлюється. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Об’єднання зусиль щодо успішної інтеграції людей, які знайшли прихисток у Хмельницькій громаді

Оплачуване стажування для українців в Австрії: деталі нової ініціативи

Освіта — наша суперсила: ключові тези освітнього форуму «Сьогодні заради майбутнього. Освіта у воєнний і післявоєнний час»

В Миколаєві зняли фільм про місто теплого каменю, в якому застигло море

Неля Лавріненко: «Ідея створення арт кімнат для дітей у мене виникла під час активних боїв за Чернігів»

Шацькі посадовці покращували навички з залучення жителів до участі в прийнятті рішень у громаді