Бюджетна адвокація в рамках програми “Дитинство без туберкульозу”

15 листопада голова правління БО "Фундація "Громадський рух "Українці проти туберкульозу" Віталій Руденко виступив на засіданні Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства ...

1573890594643
Бюджетна адвокація в рамках програми “Дитинство без туберкульозу”

15 листопада голова правління БО “Фундація “Громадський рух “Українці проти туберкульозу” Віталій Руденко виступив на засіданні Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Рівненської обласної Ради.

“Чудове місто Рівне. Я був запрошений на засідання Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Рівненської обласної Ради, на якому, за нашою ініціативою, було розглянуте питання щодо додаткового виділення коштів з місцевого бюджету, для ефективної боротьби з туберкульозом, закупівлі у необхідній кількості «алергену туберкульозного очищеного» (туберкулінових проб)”.

Така #бюджетна_адвокація запланована до проведення у кожному регіоні України

Є така всеукраїнська програма «#Дитинство_без_туберкульозу», в рамках якої продовжилося проведення кампанії адвокаційних заходів, спрямованих на органи місцевої влади та самоврядування задля забезпечення ранньої профілактики та попередження туберкульозу серед дітей та підлітків.

Було надано обґрунтування нагальної необхідності забезпечення належного фінансування заходів задля забезпечення ранньої профілактики та попередження захворювання на туберкульоз серед дітей та підлітків Рівненської області.

З цього питання також виступили – директор департаменту фінансів, керівник управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації, депутати – члени Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Рівненської обласної Ради. Дякую усім за розуміння і співпрацю!

Декілька слів відносно адвокаційних заходів, які проводяться як у Рівненській області, так і у кожному регіоні України.

Мета наступна:

  • Підвищення прихильності регіональної та місцевих влад до формування ефективної політики в сфері імунопрофілактики туберкульозу, попередження захворюваності на туберкульоз серед дітей та підлітків, збереження здоров’я та життя українців.
  • Адвокатування додаткового виділення коштів з місцевого бюджету, для ефективної боротьби з хворобою туберкульозу, закупівлі у необхідній кількості «алергену туберкульозного очищеного» (туберкулінових проб).
  • Посилення інформованості регіональної влади і населення засобами масової інформації у питаннях необхідності проведення імунопрофілактики туберкульозу, попередження захворюваності на туберкульоз серед дітей та підлітків, збереження здоров’я та життя українців.
  • Сприяння у формуванні регіональної політики в сфері імунопрофілактики туберкульозу шляхом внесення пропозицій щодо її вдосконалення.
  • Сприяння створенню умов для масової імунопрофілактики туберкульозу в кожному регіоні України.

На засіданні Комісії було прийняте рішення закласти необхідне фінансування щодо додаткового виділення коштів з місцевого бюджету, для ефективної боротьби з туберкульозом, закупівлі у необхідній кількості «алергену туберкульозного очищеного» (туберкулінових проб).

Таке належне фінансування потреб хворих Рівненської області на туберкульоз дасть змогу досягти значного зниження рівня захворюваності населення цієї області, дозволить знизити ризик розвитку важких ускладнень та загострень, які призводять до інвалідності, і таким чином зменшити витрати на терапію, реабілітацію та соціальне забезпечення хворих, суттєво зменшить рівень смертності хворих на туберкульоз.

І ще – коротка довідка! – Програма «#Дитинство_без_туберкульозу» започаткована у 2004 році, з фотоматеріалами проведення заходів якої можна ознайомитися на сайті організації – www.stoptb.org

Щира вдячність партнерським організаціям, а саме – Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніші за ТБ», ГО «Експертна спільнота пацієнтів України» за сприяння Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом» за сприяння та підтримку в рамках програми «Дитинство без туберкульозу»

А це Хештеги Програми #Підтримай_хвилю #Support_the_wave #Поддержи_волну


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Громадський центр правосуддя продовжує відслідковувати ситуацію з пропуском на адмінмежі з Кримом

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна