БукМрія 2020: на Буковині стартувала книжкова акція для дітей

Благодійний фонд “Я майбутнє України” розпочав збір книг для фестивалю “Буковинська мрія 2020″.  Влітку 1 500 дітей сиріт зберуться в с. Мигове, аби відпочити, втілити свої мрії, набратися знань та ...

Додано:
Anastasiabulbuk

unnamed
БукМрія 2020: на Буковині стартувала книжкова акція для дітей

Благодійний фонд “Я майбутнє України” розпочав збір книг для фестивалю “Буковинська мрія 2020″.  Влітку 1 500 дітей сиріт зберуться в с. Мигове, аби відпочити, втілити свої мрії, набратися знань та досвіду, і, може, змінити власне життя.

Темою цьогорічного фестивалю обрали Книгу. Адже, не дивлячись на усі новітні гаджети, саме вона залишається близьким другом та важливим вчителем кожної дитини. Знайомство із книгою може стати вирішальним у розвитку дитини. Тому, воліємо, аби в кожного був шанс на таке знайомство.

Що надсилати?

Будь-які книжки для дітей віком від 6 до 17 років. Це можуть бути і казки, і романи, і наукова література. Згадайте – яка книжка подобалась Вам особисто в дитинстві? Яка сформувала Ваші уявлення про світ? Де Ви прочитали історію кохання, про яку потім мріяли роками? Після знайомства із яким героєм хотіли стати піратом, дослідником, лицарем, космонавтом? Подаруйте ці емоції дитині! Дайте їм зазирнути в інші світи, та повірити в себе, як у героїв власної історії.

Усі зібрані книжки подарують дітям-сиротам учасникам фестивалю, а також за їх допомогою облаштують бібліотеку у селі Мигово.

Всеукраїнський благодійний фестиваль “Буковинська мрія” вже 11 років втілює мрії дітей з дитячих притулків, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю. Дітлахи пишуть листи-мрії, де описують свої найпотаємніші бажання, а дорослі можуть стати добрими чарівниками та втілити ці мрії.

Часто фестиваль Буковинська мрія – звуть БукМрією, а book – англійською “книга”. А отже, книжкова Буковинська мрія точно має пройти прекрасно!

Долучіться вже зараз! Подаруйте дитині книгу, і може, саме Ваш подарунок стане першим кроком на шляху того, хто у майбутньому змінить світ!

Надсилати книги можна за адресою:
м.Чернівці
Нова пошта 6 або 1
Отримувач: Левченко Марта
+380502436971
На коробці обов’язково напишіть: для Буковинської мрії

Приносити книги можна за адресою:
м. Чернівці
вул. Льва Толстого, 13 (офіс), або ж Кобзарська, 58 – Місто Добра – кризовий центр для матері і дитини.

Детальніше про фестиваль: http://www.mriya.cv.ua/

 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новий адмінтерустрій: тези за результатами відкритої дискусії

Місто-сад запустили навчальний курс про освітні простори

Вплив COVID-19 і брак фахівців паліативної та хоспісної медицини

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді на Чернігівщині

Експерти обговорили необхідність закону, що б захищав соціальне підприємництво

Розпочався проєкт «Українці-рятівники. Марафон історій»