Буде створена мережа інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах

ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала роботу над проєктом створення мережі інформаційно-консультативних ...

тренінги навчання команда
Буде створена мережа інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах

ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала роботу над проєктом створення мережі інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах (ІКАТО).

Мета проєкту – створення п’яти пілотних інформаційно-консультативних та агротуристичних осередків на базі діючих гостинних сільських садиб особистих селянських та сімейних фермерських господарств для просування успішних практик та знань щодо сільського туризму як фактору сталого сільського розвитку.

Проєкт спрямований на вирішення проблеми обізнаності бізнесу та мешканців громади щодо можливостей розвитку підприємництва, диверсифікації сільськогосподарської діяльності та розвитку громади, в тому числі використовуючи інструмент туризму. ІКАТО стануть важливим елементом покращення взаємного навчання та формування локальних моделей взаємодії громад та місцевого бізнесу, які будуть включати як існуючі взаємозв’язки між бізнесом та громадою, так і створення нових взаємозв’язків та партнерств. Проєкт впроваджуватиметься у період з грудня 2021 року по жовтень 2022 року.

Запрошуємо представників об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, медіа, активістів, експертів та всіх зацікавлених осіб долучатися до реалізації проєкту!

За детальнішою інформацією та з пропозиціями співпраці звертайтесь за контактами:

[email protected]

+38 066 134 45 24 – Володимир Васильєв (координатор проєкту)

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

На Волині вирішили створити новий ОСН

Програма "Рятуємо разом": допоможи родинам з Херсонщини

Безоплатна допомога людям, які пережили сексуальне насильство, від благодійного фонду «Сильні»

Чи існують ризики усунення “незручних” мерів через законодавчі зміни: думка експертів

Як отримати компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло під час воєнних дій?

МОН: Онлайн-платформа для науковців, підприємців та інноваторів запускає бізнесовий супровід внутрішньо переміщених осіб