Буде створена мережа інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах

ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала роботу над проєктом створення мережі інформаційно-консультативних ...

тренінги навчання команда
Буде створена мережа інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах

ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочала роботу над проєктом створення мережі інформаційно-консультативних агротуристичних осередків в громадах (ІКАТО).

Мета проєкту – створення п’яти пілотних інформаційно-консультативних та агротуристичних осередків на базі діючих гостинних сільських садиб особистих селянських та сімейних фермерських господарств для просування успішних практик та знань щодо сільського туризму як фактору сталого сільського розвитку.

Проєкт спрямований на вирішення проблеми обізнаності бізнесу та мешканців громади щодо можливостей розвитку підприємництва, диверсифікації сільськогосподарської діяльності та розвитку громади, в тому числі використовуючи інструмент туризму. ІКАТО стануть важливим елементом покращення взаємного навчання та формування локальних моделей взаємодії громад та місцевого бізнесу, які будуть включати як існуючі взаємозв’язки між бізнесом та громадою, так і створення нових взаємозв’язків та партнерств. Проєкт впроваджуватиметься у період з грудня 2021 року по жовтень 2022 року.

Запрошуємо представників об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, медіа, активістів, експертів та всіх зацікавлених осіб долучатися до реалізації проєкту!

За детальнішою інформацією та з пропозиціями співпраці звертайтесь за контактами:

[email protected]

+38 066 134 45 24 – Володимир Васильєв (координатор проєкту)

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

росія розробила і фінансує чотири схеми для “Денацифікація освіти” в Україні — дослідження ІМІ

Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Сервісна допомога людям та довготривалі рішення для громад: робота Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва

15 закладів профтехосвіти Буковини навчатимуться за програмами Junior Achievement Ukraine

Як посилити спроможність громадян України в політичному процесі? Ключові тези публічної дискусії