Буча перераховує 13.4 млн грн Збройним Силам України

    Громада Бучі, що  на Київщині,  одна з найперших опинилася під ударом агресора та зазнала усіх жахів російської навали. Але місто вистояло, вистояли люди та  голова громади ...

Додано:
Darina Privalova

bucha_0
Буча перераховує 13.4 млн грн Збройним Силам України

 

 

 

 

Громада Бучі, що  на Київщині,  одна з найперших опинилася під ударом агресора та зазнала усіх жахів російської навали. Але місто вистояло, вистояли люди та  голова громади Анатолій Федорук, який весь час разом з людьми, надає допомогу, організовує доставку необхідних продуктів, ліків, речей, а також гуманітарні коридори для евакуації.

Буча відчула важливість, силу та захист Збройних сил України, тому за першої можливості виділяє зі свого бюджету кошти на підтримку українського війська.
 
«13.4 мільйона гривень Бучанська громада перераховує на підтримку Збройних Сил України. Військо України мужньо боронять нашу землю, а ми гуртуємося, щоби навзаєм допомогти своїм захисникам. Ці кошти – маленька частина нашої  вдячності українським захисникам за оборону країни від кривавих окупантів.  Бучанській громаді складно, ми побачили жахи війни на власні очі. Та ми свідомі того, що лише разом зможемо перемогти у цій війні. Нам усім не вистачає ресурсу, але Збройним Силам підтримка потрібна найбільше, тому «Народ і армія – єдині!» – це вже не просто слова, а усвідомлена суспільством об’єктивна реальність. Дякуємо керівникам підприємств та організацій, представникам великого та малого бізнесу, які продовжують сплачувати податки та наповнюють місцевий бюджет у період ведення на території громади воєнних дій. Дякуємо Збройним Силам України! Віримо у перемогу! Разом ми сила!» – заявив Бучанський міський голова  Анатолій Федорук.

 Джерело


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Чи стикалася ваша організація з блокуванням рахунків: опитування для ОГС

Переможці антипремії «Золота Коса 2022»: хто з депутатів просуває інтереси тютюнової індустрії у час повномасштабної війни?

Бізнес – громаді, громада – бізнесу. Львівський досвід взаємодії в умовах війни

«Що дає нам силу залишатися стійкими? – Віра в себе і в перемогу», – відповідають громадські організації

Проблеми з розвитком ВДЕ в електроенергетиці: виявити, спланувати, вирішити

Українська Волонтерська Служба запустила юридичні консультації для волонтерів