Британська Рада профінансує «Велофорум», фотовиставку та арт-вікенд у Миколаєві

У Миколаєві визначили переможців конкурсу громадських проектів та молодіжних ініціатив, реалізація яких відбуватиметься за рахунок міського бюджету та коштів міжнародних донорів. У Миколаєві ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Миколаїв конкурс молодіжних проектів
Британська Рада профінансує «Велофорум», фотовиставку та арт-вікенд у Миколаєві

У Миколаєві визначили переможців конкурсу громадських проектів та молодіжних ініціатив, реалізація яких відбуватиметься за рахунок міського бюджету та коштів міжнародних донорів.

У Миколаєві обрали переможців молодіжних проектів

У Миколаєві обрали переможців молодіжних проектів

Фінальний захист проектів громадських організацій відбувся у вівторок, 25 липня, в стінах Миколаївського міськвиконкому.

Всього на конкурс було подано 11 проектів на загальну суму понад 350 тисяч гривень. Проте лише шість з них отримають фінансову підтримку.

Так, найбільшу кількість балів набрав проект проведення міжнародної конференції «Велофорум», який пройде у Миколаєві 6-8 жовтня 2017 року. Подібні заходи щорічно збирають активістів і представників влади для вирішення питань велоінфраструктури в різних містах Європи та України.

«Право проведення «Велофоруму» в кожному місті потрібно вибороти на конкурсній основі. У минулому році з третьої спроби ми, нарешті, досягли того, аби ця велоконференція пройшла в Миколаєві. Це, перш за все, обмін досвідом, тому що до нас приїдуть експерти в галузі транспорту, інфраструктури та безпеки дорожнього руху. Приїдуть не тільки велосипедисти, але й багато інших гостей з різних європейських країн», – проанонсував захід активіст «Велоруху» Роланд Байрозян.

Проектний менеджер "Агенції розвитку Миколаєва" Анна Ганжул та представники Британської Ради

Проектний менеджер “Агенції розвитку Миколаєва” Анна Ганжул та представники Британської Ради

Пітчинг проектів у Миколаєві

Найбільше балів набрав проект "Велофоруму" у  жовтня Миколаєві, що пройде в місті 6-8 жовтня

Найбільше балів набрав проект “Велофоруму” у Миколаєві, що пройде в місті 6-8 жовтня

Велофорум у Миколаєві

Пітчинг проектів у Миколаєві

Також, конкурсна комісія підтримала проведення в місті кілька культурно-розважальних заходів: «Frends festival» в парку «Дружба» у вигляді арт-пікніків під відкритим небом за участю молодіжних музичних гуртів міста; фестиваль «Mykolaiv Art Week» з фотовиставкою, презентацією короткометражних відео «Спадок» та серією цікавих лекцій на тему сучасної української культури; фестиваль «Автоледі» із визначенням кращого водія-жінки у Миколаєві та серія заходів на історичну тематику. Крім цього, до числа переможців потрапив проект з проведення фотовиставки «Природа Причорномор’я».

Відмітимо, що за умовами конкурсу всі проекти повинні бути реалізовані до кінця 2017 року. При цьому, фінансування ініціатив громадських організацій відбуваються за принципом 50/50: в ході виконання міської програми «Молодь» на 2016-2018 рр. та в рамках реалізації проекту «Активні громадяни» («Active Citizens») за програмою Британської ради для молоді в сфері соціального розвитку та міжкультурного діалогу. Регіональним партнером проекту є «Агенція розвитку Миколаєва».

 

Пітчинг проектів у МиколаєвіПітчинг проектів у МиколаєвіСпільний конкурс проектів Британської Ради та міської влади у Миколаєві


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

Жінки творять історію: піар-агентство PLEON Talan розповідає історії українських героїнь у новій кампанії для USAID

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз

Стартував ІІ етап навчальної програми «Кроки для спеціалістів. Мобільність»

Презентовано дослідження “Професійне вигорання працівників благодійного сектору”

«Помилки грантера»: ГО PRO Women UA запустила освітній відеопроєкт

Команда зі Львова здобула нагороду на Міжнародному студентському ярмарку International Expo-2023 у Литві