Брендингова лабораторія Co.lab запускає благодійні експрес-консультації для бізнесів

Спільний проєкт Co.lab та БФ "Діти Героїв" впродовж трьох місяців допомагатиме брендам вдосконалювати їхні продукти за донат у 4400 грн на благодійність.Брендингова лабораторія Co.lab має досвід ...

Додано:
Нія Нікель

Знімок екрана 2023-03-24 о 12.38.45
Брендингова лабораторія Co.lab запускає благодійні експрес-консультації для бізнесів

Спільний проєкт Co.lab та БФ “Діти Героїв” впродовж трьох місяців допомагатиме брендам вдосконалювати їхні продукти за донат у 4400 грн на благодійність.

Брендингова лабораторія Co.lab має досвід стратегічного консультування у багатьох сферах: FMCG та ритейл, масові заходи, архітектурні бюро, фінтех, розваги, музеї та фундації, а також банкінг і телеком.

Консультації допоможуть бізнесам впоратись із ринковими викликами: підібрати правильну цільову аудиторію, розробити ідеї для виходу на іноземні ринки, визначити найважливіше для побудови сильного бренда. Після консультації клієнт отримає перелік кроків, які в найкоротшій перспективі допоможуть його проєкту змінитися на краще, адаптуватися та зростати.

Консультації проводяться в Google meet або Zoom і тривають годину. Щоб почати, слід заповнити форму на сайті. У відповідь на запит агенція надішле посилання на донат у БФ “Діти Героїв”, після чого клієнт зможе домовитись про зустріч. Також клієнт додатково отримає чек-ліст, який допоможе визначити зони росту його проєкту.

Благодійний фонд “Діти Героїв” був створений для допомоги дітям, які втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення. Сьогодні фонд опікується вже майже 4000 українських родин. Допомога дітям від фонду включає довгострокову підтримку в навчанні, оздоровленні та відпочинку, забезпеченні усім необхідним для життя, а також менторство і підготовку до вступу до ВНЗ.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Junior Achievement Ukraine впроваджує міжнародні навчальні програми на Прикарпатті

Канада запускає проєкт підтримки української поліції в умовах війни

В Гримайлівській громаді представили Програму щодо інтеграції переселенців та розвитку громади

Обрано нових молодіжних делегатів України до ООН 2023-2024

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату