БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»: відновлення та розвиток для Харківської області

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом» промовляє мовою дій, надаючи допомогу та підтримку у відновленні і розвитку громад Харківської області. Зафіксувавши свою місію в створенні можливостей для розвитку та ...

Волонтери БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»
БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»: відновлення та розвиток для Харківської області

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом» промовляє мовою дій, надаючи допомогу та підтримку у відновленні і розвитку громад Харківської області. Зафіксувавши свою місію в створенні можливостей для розвитку та покращення якості життя, організація активно спрямовує зусилля на досягнення бачення до 2025 року – стати лідером з відновлення та розвитку громад Харківського району.

Організація спрямовує свою діяльність на низку соціальних груп, зокрема на жінок та дітей, малозабезпечені верстви населення, а також на мешканців деокупованих територій.

Організація зосереджується на кількох ключових напрямках:

  • Відновлення громад і розвиток інфраструктури.
  • Освітньо-культурна діяльність.
  • Соціальна підтримка та реабілітація постраждалого населення.
  • Гуманітарна допомога.

Проєкти та досягнення

Організація вже успішно реалізувала кілька значущих проєктів. Наприклад, проєкти “Посилення гуманітарної безпеки на деокупованих територіях Харківщини” та «Ми створюємо затишок, для тих, хто втратив все…», у співпраці з Фондом Східна Європа за підтримки OCHA Ukraine, забезпечили понад 200 наборів гуманітарної допомоги мешканцям деокупованих територій та провели ремонтні роботи в найбільшому прихистку Харківської області – ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води».

Реалізація проєкту "Посилення гуманітарної безпеки на деокупованих територіях Харківщини"

Реалізація проєкту “Посилення гуманітарної безпеки на деокупованих територіях Харківщини”

Проєкт “Всі ми різні, але всі ми рівні” створив сприятливе середовище для дітей з Інклюзивно-ресурсного центру в Солоницівський громаді. Центр отримав спеціалізоване обладнання, дидактичні та логопедичні матеріали, крісла-груші, столик з піском та сповивальний стіл. А педагоги центру — нові потужні ноутбуки, принтер та міні холодильник. Проєкт було реалізовано в межах співпраці з БО “Харківський благодійний фонд “Благо” та МБФ «Альянс громадського здоров’я». 

Відкриття оновленого Інклюзивно-ресурсного центру

Відкриття оновленого Інклюзивно-ресурсного центру

Завдяки проєкту “Зігрій жіночі та дитячі серця” організація передала 60 зимових курток та пледів дітям з малозабезпечених сімей, сиротам та позбавленим батьківського піклування, які перебувають на обліку Дергачівського центру соціальних служб. Сімʼї, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали 31 набір з теплих ковдр, постільної білизни та ліхтарів.  Для наймолодших дітей та людей з інвалідністю БО «БФ «Майбутнє будуємо разом» придбали і передали памперси. Проєкт був запроваджений за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я».

IMG_6077

Реалізація проєкту “Зігрій жіночі та дитячі серця”

Фонд в межах співпраці з ГО “Десяте квітня” та UNHCR Ukraine реалізував цілий ряд заходів, спрямованих на підтримку та розвиток Малоданилівської громади. Це були освітні заняття для дітей віком 10-14 років з хімії, математики та біології; психологічні та освітні тренінги для дорослих; дитячі спортивні заходи та футбольні турніри для дітей.

Заняття для дітей 10-14 років з хімії, математики та біології

Заняття для дітей 10-14 років з хімії, математики та біології

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом» відіграє значну роль у покращенні життя населення Харківської області, забезпечуючи підтримку та розвиток різних верств суспільства. Їхня робота допомагає не лише відновлювати громади, а й надихає на нові можливості та сприяє позитивним змінам у регіоні.

_________________________________________________________________________

Щоб дізнатися більше про діяльність, візію та робочі ініціативи БО «БФ «Майбутнє будуємо разом», ви можете знайти нас в соціальних мережах та зв’язатися з нами за наступними контактними даними:

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 (066) 863 01 01

Соціальні мережі:

Facebook: www.facebook.com/buildthefuture.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/buildthefuture.ua/

Ми завжди раді спілкуватися та ділитися новинами про наші проєкти та події. Не соромтеся зв’язатися з нами з будь-якими питаннями чи пропозиціями.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах