Благодійний фонд «СТОПРАК» допомагає забезпечувати онкопацієнток ліками

Благодійний фонд «СТОПРАК» реалізовує проєкт «Допомога жінкам, хворим на рак, у забезпеченні доступу до життєво-необхідних ліків у час війни»Економічна і гуманітарна кризи в Україні, спричинені ...

e615baf5-3fa5-4f30-b36d-a75a1311f896
Благодійний фонд «СТОПРАК» допомагає забезпечувати онкопацієнток ліками

Благодійний фонд «СТОПРАК» реалізовує проєкт «Допомога жінкам, хворим на рак, у забезпеченні доступу до життєво-необхідних ліків у час війни»

Економічна і гуманітарна кризи в Україні, спричинені військовою агресією Росії, впливають на життя українців глибше, ніж може здатися на перший погляд.

Один із таких наслідків, відчутних і помітних не для всіх, – суттєве погіршення забезпечення онкоцентрів медикаментами.

Ті ліки, які раніше онкопацієнти отримували безперебійно і безоплатно, тепер – або відсутні, або – на залишках. Натомість потреба у медпрепаратах, зокрема на Волині, зросла через внутрішню міграцію.

Тож, зважаючи на це, Благодійний фонд «СТОПРАК» дещо змінив фокус своєї діяльності і наразі спрямовує основну увагу саме на допомогу у забезпеченні людей, хворих на рак, медикаментами.

У рамках проекту «Допомога жінкам, хворим на рак, у забезпеченні доступу до життєво-необхідних ліків у час війни» фонд адресно і безоплатно передає препарати з діючими речовинами «Letrozole» та «Zoledronic Acid» для 140 дівчат та жінок, які хворі на рак.

Зокрема, благодійна організація передає ліки для 80 дівчат та жінок, які приймають препарат з діючою речовиною «Letrozole» та для 60 – з діючою речовиною «Zoledronic Acid»). На 2 місяці (по дві упаковки препарату) можуть отримати ліки жінки, які приймають препарат з діючою речовиною «Letrozole» та на 1 місяць – ті, хто приймає препарат з діючою речовиною «Zoledronic Acid».

Насамперед, ліки мають можливість отримати переселенки, жінки пенсійного віку й ті, хто опинився у скруті через війну.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions – Благодійного фонду «СТОПРАК» –  і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions

 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги