БФ «Я майбутнє України» шукає партнерів для благодійного проєкту «Географія МУ»

Благодійний фонд «Я Майбутнє України» створений та активно функціонує з 2011р., відповідно до статуту – основною метою нашої організації є здійснення благодійної діяльності в інтересах дітей, а також ...

Додано:
Anastasiabulbuk

24
БФ «Я майбутнє України» шукає партнерів для благодійного проєкту «Географія МУ»

Благодійний фонд «Я Майбутнє України» створений та активно функціонує з 2011р., відповідно до статуту – основною метою нашої організації є здійснення благодійної діяльності в інтересах дітей, а також надання благодійної допомоги населенню.

Завданням діяльності фонду є збереження дитини в сім’ї, недопущення потрапляння дітей до інтернатів та дитбудинків, підтримка найбідніших сімей в кризових ситуаціях, а також надання опіки, реабілітації та прихистку дітям-сиротам з інвалідністю. З цією метою нами постійно організовується та проводиться велика кількість благодійних заходів.

Вже три роки у нашому фонді існує проєкт під назвою «Географія МУ». Мета проєкту полягає в тому, що наша команда їде у найвіддаленіші куточки нашої країни, щоб з перших уст почути про проблеми дітей, їх потреби та бажання, щоб особисто познайомитися із сім’ями які знаходяться на межі виживання, щоб дізнатися реальний стан речей, а не підготовлену завуальовану статистику. З собою ми веземо цілу вантажівку необхідних речей: одяг, взуття, продукти харчування, засоби гігєни, побутову хімію, дитячі ліжечка, матраци, щоб вирішувати проблему негайно та на місці, щоб надати підтримку  тим, хто найбільше потребує, щоб діти спали в сухих ліжечках, носили відповідне сезонне взуття і вчилися довіряти людям. 

Наразі проєкт «Географія МУ» шукає партнерів, небайдужих людей, котрі готові приділити свій час та сили для допомоги сім’ям, котрі опинились у важких життєвих обставинах саме у Вашій місцевості. Аби охопити ще більше територій України і допомогти ще більшій кількості людей.

Якщо Вас цікавить дана пропозиція та умови співпраці, просимо звертатись за номером: 0992844318 – Анастасія, прес-секретарка БФ «Я майбутнє України» та координаторка проєкту «Географія МУ» або ж можете звертатись за електронною поштою: [email protected]

Будемо раді співпраці!
Давайте разом змінювати цей світ на краще та захищати щасливе дитинство, незважаючи на будь-які обставини!

Детальніше про проєкт

Детальніше про фонд

ФБ

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відкрито філію Громадського центру правосуддя Чернігівщини при Ічнянському районному суді

Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

Вийшов новий посібник з безпеки журналістів "Робота під PRESSом"

Барометр свободи слова за червень 2020 року

«Основи фінансів та інвестицій» - новий безкоштовний онлайн-курс на Prometheus

В Татарбунарах узгодили співпрацю з лікарями щодо протидії COVID-19