Безпека волонтерів: опитування

До уваги організацій громадянського суспільства, активістів та волонтерів!Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України оголошує про початок опитування щодо безпекових потреб ...

support-2355701_1280
Безпека волонтерів: опитування

До уваги організацій громадянського суспільства, активістів та волонтерів!

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України оголошує про початок опитування щодо безпекових потреб українського громадського сектору, яке триватиме до 2 грудня 2022 року.

Мета опитування – визначити проблеми безпекової сфери для ОГС та активістів, та волонтерів, а також зібрати пропозиції сектору з профілактики безпекових ризиків, які варто втілити.

Запрошуємо долучитись до опитування представників та представниць громадських та благодійних організацій, активістів та волонтерів. 

Опитування за посиланням https://forms.gle/hN2mirzpfWKutPL47.

Це опитування проводиться в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

16 громад України візьмуть участь у навчанні від Фонду Східна Європа

БФ "Сонячний всесвіт" допомагає постраждалим сім'ям, які проживають у Київській області

"Нормальні пацани і тут перекантуються": благодійну документальну виставу про війну в Україні зіграли у Богуславі

«Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»: хто переміг у конкурсі наукових робіт?

Громади навчаються забезпечувати своїх жителів укриттями

Завершено реалізацію проєкту «Школа волонтерства» у Ладижинській міській територіальній громаді