Безоплатні консультації юриста та бухгалтера для НУО Центральної України

Громадська оргнаізація "Горизонт змін" надає безоплатні консультації юриста та бухгалтера для громадських організацій, ініціатив, активістів із Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Київської, ...

Додано:
Horizon_of_changes

онлайн тренінг тренер
Безоплатні консультації юриста та бухгалтера для НУО Центральної України

Громадська оргнаізація “Горизонт змін” надає безоплатні консультації юриста та бухгалтера для громадських організацій, ініціатив, активістів із Вінницької, Кіровоградської, Полтавської, Київської, Черкаської областей.

Ми знаємо, як важко інколи розібратись у нюансах бухгалтерії та юридичних аспектів діяльності організацій. Тож, щоб підтримувати громадські організації та ініціативи, ми упродовж року надаємо безоплатні консультації.

Хто може звернутися за допомогою? Представники громадських об’єднань та незареєстрованих волонтерських ініціатив із Черкаської, Київської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської областей.

Ви можете звернутись за бухгалтерською та юридичною консультацію, пов’язаною виключно із діяльністю громадської організації чи ініціативи.

Консультації надають:

  • Артур Чемирис – дипломований бухгалтер, у сфері із 2013 року, у тому числі з 2014 року долучений до роботи однієї з найбільших громадських організацій України з початку у якості  штатного бухгалтера, а тепер як консультанта. Маю досвід роботи в організаціях різної форми власності, а також з різними системами оподаткування.

332292108_1332780333959208_944994720596394995_n

Щоб отримати консультацію бухгалтера потрібно заповнити гугл-форму

  • Олександр Курявий, керуючий партнер Юридичної компанії «Муренко, Курявий і Партнери». 8 років практики у корпоративному, податковому, господарському, цивільному праві. Свою кар’єру Олександр розпочав у громадському секторі, спеціалізується на юридичному обслуговуванні організацій, захисті прав акціонерів і учасників, тому досконало володіє усіма юридичними аспектами діяльності неприбуткових організацій.

331424606_919859015683074_3993991729260117409_n

Щоб отримати консультацію юриста потрібно залишити ваше питання у гугл-формі.

Діяльність відбувається у межах проєкту “Посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на виклики війни” за підтримки NED.


Тематика публікації:       

Останні публікації цього розділу:

Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Продовжується набір на ретрит "Тіло. Ресурс. Баланс" від центру Ахалар

Валіза життєстійкості: як активістам і активісткам постраждалих громад підтримувати психічне здоров’я під час війни

«Суспільна служба правової допомоги»: адаптація та допомога переселенцям

Відбулась презентація національного звіту ІПВГ України

«Ательє мрій»: в «Українському домі» відкриється виставка про стійкість дітей під час війни