Безкоштовний онлайн-інструмент I-GO Assistant для МСП

Безкоштовний інструмент самооцінки та навігації з ресурсоефективності для підприємців I-GO Assistant. Він розроблений Платформою зеленої промисловості спеціально для малих та середніх підприємств ...

Додано:
Centre

I-GO Assistant media card-June-UKR
Безкоштовний онлайн-інструмент I-GO Assistant для МСП

Безкоштовний інструмент самооцінки та навігації з ресурсоефективності для підприємців I-GO Assistant. Він розроблений Платформою зеленої промисловості спеціально для малих та середніх підприємств (МСП) з будь-якого сектору чи країни.

Інструмент I-GO Assistant покликаний надати підприємствам МСП спрощений доступ до адаптованих знань та послуг підтримки з ресурсоефективності, які є найбільш актуальними до їхнього розміру, сектору діяльності та місцезнаходження.

I-GO Assistant пропонує Вам безліч переваг, а саме:

   – Оцінку ресурсоефективності. Швидка самооцінка дозволить визначити поточний прогрес у раціональному управлінні енергією, водою, відходами, матеріалами та хімічними речовинами на вашому  підприємстві.
   – Функцію порівняльного аналізу. Вона допоможе Вам порівняти свої показники з ресурсоефективності з іншими МСП у своїй або іншій країні та секторі бізнесу.
   – Набір індивідуальних рекомендацій. Визначивши рівень своєї ресурсоефективності, Ви зможете її поліпшити, скориставшись цим набором, який пропонує конкретні кроки для покращення бізнес-діяльності.
   – Адаптований перелік знань та послуг підтримки. Завдяки отриманим знанням Ви зможете впровадити на своєму підприємстві конкретні рекомендації з ресурсоефективності.

Також запрошуємо Вас оцінити використання інструменту I-GO Assistant за посиланням. Ваша думка дуже важлива для нас.

Для отримання додаткової інформації про інструмент I-GO Assistant, звертайтесь, будь ласка, до команди Платформи зеленої промисловості.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини

А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

Рятувальники Дружківської громади отримали спеціалізоване обладнання для роботи під час війни

Проєкт «Добрі сусіди – одна країна» підготував серпневу навчальну кампанію

«Оперативна допомога при посттравматичному стресовому розладі» — новий серіал на Дія.Цифрова освіта