Безкоштовний мобільний додаток на захисті прав громадян

Cтворений благодійним фондом “ГОРЄНІЄ” мобільний додаток «IDPRights – Захист прав ВПО» відкриває нові можливості отримання кваліфікованої безоплатної правової допомогиПредставникам організацій, які ...

Додано:
Daria Shinkarenko

65231085_2364331896960731_7517508406677078016_n
Безкоштовний мобільний додаток на захисті прав громадян

Cтворений благодійним фондом “ГОРЄНІЄ” мобільний додаток «IDPRights – Захист прав ВПО» відкриває нові можливості отримання кваліфікованої безоплатної правової допомоги

Представникам організацій, які працюють у напрямку допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх інтеграції у суспільство, 25 червня 2019 року у м. Маріуполь було презентовано безкоштовний інформаційно-правовий ресурс, з доступною інформацією про важливі новини для внутрішньо переміщених осіб, дорожніми картами вирішення актуальних проблем, діючим законодавством, важливими контактами на містах та можливістю отримання безоплатної професійної правової допомоги.

65221574_2364332290294025_1612917587249725440_n

Зі слів Дениса Гречко, президента БФ «ГОРЄНІЄ»: «При створенні мобільного додатку вивчались усі основні питання з якими звертаються ВПО. Дуже важливо, що можливість скористуватись цим ресурсом є навіть у мешканців територій тимчасово непідконтрольних Україні».

Так, в мобільний додаток містить покрокові інструкції (дорожні карти) для вирішення найбільш типових правових проблем, з якими стикаються переміщені особи. Крім того, реалізована функція «активних посилань», яка дозволяє перейти на сайт необхідної організації або здійснити дзвінок за контрактним номером телефону тощо.   

Як зазначила, Оксана Савицька, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги: «Регіональний центр, як постійний партнер БФ «ГОРЄНІЄ», активно долучився до наповнення контенту мобільного додатку. Так, необхідна інформація та напрацювання працівників системи безоплатної правової допомоги щодо надання допомоги внутрішньо переміщеними особами була передана спеціалістам, які працювали над його створенням».

Завантажити мобільний додаток «IDPRights – Захист прав ВПО» можна з App Store та Google Play.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Перший у світі інтерактивний онлайн Музей прийняття ЛГБТ-людей презентували в Україні

Виклики цифровізації та що з ними робити

Як працювали депутати міських рад обласних центрів України: підсумки четвертого року повноважень

Новації у сфері публічних закупівель: поради замовникам

Розслідування WikiInvestigation: що не так у закупівлях антисептиків Київським метрополітеном?

На Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури будуть також і представники посольств