Безкоштовна інформаційна підтримка для людей із порушеннями зору «Hub for blind»

Дедалі більше українців зазнають травми очей внаслідок війни — уламки від вибухів часто призводять до порушення або повної втрати зору. В цей непростий етап життя, людина потребує особливої підтримки ...

Додано:
spoglad

ЛОГОТИП ПРОЄКТУ
Безкоштовна інформаційна підтримка для людей із порушеннями зору «Hub for blind»

Дедалі більше українців зазнають травми очей внаслідок війни — уламки від вибухів часто призводять до порушення або повної втрати зору. В цей непростий етап життя, людина потребує особливої підтримки та допомоги, адже тепер їй доведеться вчитися жити по-новому. Окрім того, що втрачено аналізатор, через який отримується майже 90 % відсотків інформації про навколишнє середовище, складним є процес емоційного прийняття. Виникає багато питань, на які не так просто знайти відповідь: як облаштувати побут, як самостійно орієнтуватися в просторі, які є пільги та соціальні виплати, яка робота більше підходить людям з інвалідністю по зору, чи можна здобути іншу освіту, де навчитися користуватися смартфоном і комп’ютером і ще багато іншого.

Щоб допомогти на першому, найважчому, етапі після втрати зору Громадська спілка  «Hub for blind», залучивши до його діяльності експертів, які самі мають порушення зору, а також є компетентними у питаннях соціального захисту людей з інвалідністю по зору. Консультанти самі пройшли цей шлях та мають досвід розв’язання подібних проблем. 

«Hub for blind» — це сучасна інформаційно-консультативна платформа для тих, хто втратив зір, для їхніх родин, а також для кожного, хто хоче допомогти незрячому адаптуватися до нових умов життя.

Отримати інформаційну підтримку можна за телефонами, зазначеними на сайті. Гарантується повна конфіденційність. 

Більше про проєкт можна дізнатися за посиланням: https://gssp.org.ua/rozpochav-svoiu-robotu-informatsiino-konsultatsiinyi-khab-dlia-liudei-z-porushenniamy-zoru

ЛОГОТИП ПРОЄКТУ

Громадська спілка «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд» була заснована у 2013 році та ставить за мету всебічну підтримку осіб із порушеннями зору, сприяння у їхній професійній реалізації, відстоювання та захист прав та законних інтересів осіб з інвалідністю по зору.

Ця ініціатива реалізується в рамках проєкту «Реагування та відновлення з урахуванням потреб людей з інвалідністю під керівництвом та за координації організацій осіб з інвалідністю», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз