Бердянськ представили на міжнародному туристичному форумі
Делегація з представників Бердянської локальної туристичної організації та Сектору туризму Бердянської міськради взяли участь в Першому міжнародному форумі НТО та ДМО.Форум пройшов 5 жовтня в Києві в ...
Додано:
chas_ye
![uitm -001](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/10/uitm-001-1024x576.jpg)
Делегація з представників Бердянської локальної туристичної організації та Сектору туризму Бердянської міськради взяли участь в Першому міжнародному форумі НТО та ДМО.
Форум пройшов 5 жовтня в Києві в межах 27-го міжнародного туристичного салону «Україна» UITM. Організували форум Національна туристична організація України в партнерстві з Premier Expo за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
У міжнародній панельної дискусії Форуму взяли участь Надзвичайні посли і представники НТО і ДМО з 10 країн: Аргентини, Грузії (Аджарія), Єгипту, Кіпру, Італії, Іспанії (Валенсія), Південно-Африканської Республіки, Угорщини, України та Хорватії.
У національній панелі представили свої досягнення Регіональні та Локальні ДМО і туристичні адміністрації з Вінниці, Чернігова, Херсона, Мелітополя, Бердянська.
Під час обговорення відмітили, що Бердянськ та Мелітополь є першими містами в Україні, де були створені локальні туристичні організації. Подібні організації діють у багатьох країнах з розвинутими туристичними напрямками, однак для України ці проєкти є пілотними і вже позитивно себе зарекомендували. Тож, інші регіони зацікавилися досвідом Бердянської ЛТО та планують також створити подібні організації.
![uitm -002](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/10/uitm-002-1024x750.jpg)
Амбіційна мета НТОУ – створити понад 100 ЛТО для кожного району України. Бердянська та Мелітопольска ЛТО – це перші пілотні проєкти.
![uitm -003](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/10/uitm-003-1024x768.jpg)
Максим Гончарук, голова правління Бердянської ЛТО, підкреслив важливість консолідації та вміння знаходити компроміси для розвитку будь-якої галузі, зокрема туристичної
![uitm IMGM5662](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/10/uitm-IMGM5662-1024x682.jpg)
Кирило Пеліванов, виконавчий директор Бердянської ЛТО, поділився досвідом, з якими викликами під час створення організації зіткнулися та яких результатів вже вдалось досягти