“Базовий курс медіації” у межах “Української миротворчої школи”

У межах реалізації проєкту «Українська миротворча школа» у Приморську відбулася 1 сесія 8 сезону представників громадських організацій. Захід проведено Центром близькосхідних досліджень (AMES) за ...

УМШ-8.1-2
“Базовий курс медіації” у межах “Української миротворчої школи”

У межах реалізації проєкту «Українська миротворча школа» у Приморську відбулася 1 сесія 8 сезону представників громадських організацій. Захід проведено Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Центру навчання та створення соціальної мережі з ненасильницьких дій, – Kurve Wustrow (Німеччина).

УМШ 8.1-1

У заході взяв участь і доцент Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка Олександр Звонок. Він виступив тренером з «Базового курсу медіації»: провів для учасників лекцію-презентацію з історії розвитку медіації у світі та Україні, а також ­– тренінгові заняття з основ медіації.

«Проведення просвітницької роботи по впровадженню інноваційних конфліктологічних технологій шляхом розвитку медіації для представників громадських організацій сприяє миротворчому потенціалу українського суспільства», – зазначає викладач.

 

Джерело


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни