Барська міська рада долучиться до Платформи «Відкритий бюджет»

9 липня представники ГО «Центр громадської активності «Результат» завітали до Барської міської ради з цікавими пропозиціями.Зустріч виявилась досить продуктивна та результативна. Олена Гуменна та ...

Додано:
cpa_result

36793106_2177164702357493_6004293915358789632_n
Барська міська рада долучиться до Платформи «Відкритий бюджет»

9 липня представники ГО «Центр громадської активності «Результат» завітали до Барської міської ради з цікавими пропозиціями.

Зустріч виявилась досить продуктивна та результативна. Олена Гуменна та Тетяна Красновецька презентували додаток Paywatch на Платформі «Відкритий бюджет», який був розроблений Центром «Ейдос». Програмне забезпечення дозволяє розмістити на будь-якому сайті інформацію про транзакції розпорядників бюджетних коштів.

Також дана Платформа дозволить бюджетним установам безкоштовно створювати інтерактивні інструменти взаємодії з жителями та розміщувати їх на власних сайтах, публікувати в інтерактивному вигляді на Google-мапі бюджет розвитку громади (пооб’єктні переліки, титульні списики, ремонти, капітальні будівництва, об’єкти озеленення території, закупівлі обладнання).

Барський міський голова Артур Анатолійович Цицюрський та представники відповідних відділів Барської міської ради виявили готовність впровадити нові інструменти та вже отримали всі необхідні інструкції. Під час зустрічі був підписаний  Меморандум про співпрацю між Центром «Ейдос» та Барською міською радою з метою підвищення прозорості та підзвітності використання публічних коштів та впровадження найкращих світових практик в сфері місцевого самоврядування.

Саме завдяки констурктивному діалогу між владою та громадою ми отримаємо хороший РЕЗУЛЬТАТ!

 

Публікація підготовлена та здійснена в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», що виконується Центром Ейдос за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Зміст публікації не відображає офіційної позиції Королівства Нідерландів.


 

Останні публікації цього розділу:

Уряд підготував новий план підвищення акцизів на тютюн з січня 2019 року

Головне – чітко розуміти зміст Угоди про асоціацію "Україна-ЄС" і злагоджено діяти для її виконання на місцях

Перспективи та виклики видобувної галузі Сумщини

Олена Семьоркіна (УГСПЛ): «Мода» на обмежуюче законодавство для громадського простору є реальною загрозою демократичним суспільствам

У Києві назвали найбільші борги по аліментах за 2018 рік

Міжнародна правозахисна місія Будинків прав людини відвідала Крим