Авторське право та креативні індустрії в Україні: результати дослідження від Британської Ради та УКФ

Український культурний фонд у партнерстві з британською консалтинговою компанією Counterculture Partnership та Міністерством культури та інформаційної політики за підтримки Британської Ради ...

Додано:
UCF_ua

гром_простір
Авторське право та креативні індустрії в Україні: результати дослідження від Британської Ради та УКФ

Український культурний фонд у партнерстві з британською консалтинговою компанією Counterculture Partnership та Міністерством культури та інформаційної політики за підтримки Британської Ради презентували результати дослідження «Авторське право та креативні індустрії в Україні».

Основна увага у звіті приділена авторському праву, насамперед у музичному та аудіовізуальному секторах, що пов’язано зі специфічними викликами та можливостями, що виникають у контексті розвитку цифрової комунікації і каналів розповсюдження.

Зокрема, українському Уряду у співпраці з освітніми закладами запропоновано забезпечити розробку освітніх модулів, присвячених питанням авторського права та інтелектуальної власності як стандартної складової навчальних програм у креативних індустріях. Також одним із кроків для поліпшення ситуації запропоновано передбачити галузеву програму з підвищення обізнаності споживачів, спрямовану на боротьбу з незаконним використанням матеріалів, захищених авторським правом.

Як українським митцям ефективно захищати права інтелектуальної власності? Де шукати можливості для монетизації цих прав? Повну версію дослідження та напрацьовані рекомендації, що допоможуть підвищити захист і монетизацію прав інтелектуальної власності у сфері креативних індустрій читайте за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”