Авторське право та креативні індустрії в Україні: результати дослідження від Британської Ради та УКФ

Український культурний фонд у партнерстві з британською консалтинговою компанією Counterculture Partnership та Міністерством культури та інформаційної політики за підтримки Британської Ради ...

Додано:
UCF_ua

гром_простір
Авторське право та креативні індустрії в Україні: результати дослідження від Британської Ради та УКФ

Український культурний фонд у партнерстві з британською консалтинговою компанією Counterculture Partnership та Міністерством культури та інформаційної політики за підтримки Британської Ради презентували результати дослідження «Авторське право та креативні індустрії в Україні».

Основна увага у звіті приділена авторському праву, насамперед у музичному та аудіовізуальному секторах, що пов’язано зі специфічними викликами та можливостями, що виникають у контексті розвитку цифрової комунікації і каналів розповсюдження.

Зокрема, українському Уряду у співпраці з освітніми закладами запропоновано забезпечити розробку освітніх модулів, присвячених питанням авторського права та інтелектуальної власності як стандартної складової навчальних програм у креативних індустріях. Також одним із кроків для поліпшення ситуації запропоновано передбачити галузеву програму з підвищення обізнаності споживачів, спрямовану на боротьбу з незаконним використанням матеріалів, захищених авторським правом.

Як українським митцям ефективно захищати права інтелектуальної власності? Де шукати можливості для монетизації цих прав? Повну версію дослідження та напрацьовані рекомендації, що допоможуть підвищити захист і монетизацію прав інтелектуальної власності у сфері креативних індустрій читайте за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах

Вакансії тижня. Що є нового для громадських активістів та активісток?