Аудіопрогулянки місцями єврейської спадщини Чернівців від організації Centropa

Сьогодні багато хто з нас є обмежений в просторі, але не обмежений в онлайн можливостях віртуальних мандрівок. І якщо ваш список карантинних екскурсій  вже вичерпався, ми його можемо доповнити ...

Додано:
Andrii Koshelnyk

AudioWalk
Аудіопрогулянки місцями єврейської спадщини Чернівців від організації Centropa

Сьогодні багато хто з нас є обмежений в просторі, але не обмежений в онлайн можливостях віртуальних мандрівок. І якщо ваш список карантинних екскурсій  вже вичерпався, ми його можемо доповнити Аудіогідами Чернівцями та Кишиневом. Вони допоможуть вам скласти уявлення про багату і різнопланову єврейську спадщину цих європейських міст, майже забуту в наш час.

Наприклад, AudioWalk Chernivtsi дозволяє дізнатися більше про унікальну багатоетнічну історію Чернівців, міста, яке понад 100 років тому входило до Австро-Угорської імперії Габсбургів та було відоме своїм бурхливим єврейським життям. Аудіогід допоможе вам прямо з дому заглибитися у історію міста, яке до Другої світової війни виділялося своїм особливим культурним та мовним різноманіттям, через що здобуло світову славу.

Двомовний (англійська, українська версії) AudioWalk створено на основі архівного матеріалу, що його зібрали і опрацювали Микола Кушнір, Гольґер Кьон, Крістіан Ган, а також Фабіан Рюлє. Участь в його розробці брали Єврейський історичний інститут Centropa (Відень, Австрія), Бюро культури пам’яті (Німеччина) та Чернівецький музей історії та культури буковинських євреїв, та містить особисті історії тих.

Запрошуємо всіх охочих, а особливо вчительство та молодь, скористатися мультимедійною мапою, познайомитися із спеціально підібраними архівним матеріалами, світлинами із сімейних колекцій, а також особистими історіями мешканців міста, які вижили під час Голокосту.

Щоб розпочати віртуальну прогулянку, будь ласка, переходьте за посиланням: https://audiowalks.trans-history.org/uk/chernivtsi-uk/


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

У Тернополі нагородили переможців конкурсу «Золотий фліпчарт»

Підсумки та висновки медіамоніторингу місцевих виборів 2020

Понад 250 000 людей з ВІЛ проживає в Україні

Підсумки проведення Національного Форуму в рамках Марафону Розвитку Громад

Компенсація витрат волонтерам і угоди з ФОП. Нюанси складання договорів ГО з контрагентами

Перший крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти