Асоціація продовольчих банків України «ТАРІЛКА» випустила посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку

Перший продовольчий банк «ТАРІЛКА» на території України з’явився у Львові восени 2019 р. Навесні 2021 р. запрацювала організація «ТАРІЛКА-КИЇВ», а вже у лютому 2022 р. розпочала свою діяльність ...

історія культура бібліотека selective-focus-photography-of-brown-wooden-book-shelf-2952871
Асоціація продовольчих банків України «ТАРІЛКА» випустила посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку

Перший продовольчий банк «ТАРІЛКА» на території України з’явився у Львові восени 2019 р. Навесні 2021 р. запрацювала організація «ТАРІЛКА-КИЇВ», а вже у лютому 2022 р. розпочала свою діяльність «ТАРІЛКА-ХЕРСОН». Їхня діяльність спрямована на два ключові напрямки: зменшення кількісних показників харчових відходів та допомога потребуючим категоріям населення.

посібник

Для максимальної популяризації культури продовольчих банків по всій території України три вище згадані організації в січні 2023 р. створили Асоціацію продовольчих банків України «ТАРІЛКА» (далі – АПБУ «ТАРІЛКА»). АПБУ «ТАРІЛКА» репрезентує інтереси українських продовольчих банків на державному і міжнародному рівнях. Це дуже важливий крок для розвитку співпраці з офіційною владою та представниками бізнесу і громадськості.

Для реалізації поставлених завдань одним з ключових напрямків діяльності АПБУ «ТАРІЛКА» є збільшення кількості продовольчих банків на території України. Саме ці організації відіграють важливу роль у боротьбі із зменшенням кількості надлишкової їжі, яка опиняється на смітниках.

АПБУ «ТАРІЛКА», за підтримки Zagoriy Foundation, розробили посібник із відкриття та розвитку продовольчого банку. Таким чином кожен бажаючий може отримати інструкцію із описом базового плану дій та поради для налагодження подальшої організаційної спроможності продовольчих банків. Також посібник містить цікаві статистичні дані, історію діяльності продовольчих банків «ТАРІЛКА» в Україні та інформацію про ключові моделі та характеристики продовольчих банків. Усі зацікавлені можуть отримати посібник після заповнення форми за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році