Реєстрація


Аналітична стаття як інструмент впливу: консультація з підготовки Public Policy Papers

1 березня у Харкові в прес-центрі «Накіпело» за запитом громадської організації, що поступив на консультаційну лінію Аналітичного центру «Обсерваторія демократії», експертами Центру була надана ...

Додано:
OD

1
Аналітична стаття як інструмент впливу: консультація з підготовки Public Policy Papers

1 березня у Харкові в прес-центрі «Накіпело» за запитом громадської організації, що поступив на консультаційну лінію Аналітичного центру «Обсерваторія демократії», експертами Центру була надана консультація з питань підготовки Public Policy Papers. У консультації, проведеної у форматі робочої зустрічі за круглим столом, взяли участь представники громадських об’єднань, активісти громадського сектору, представники експертної спільноти.

 

Під час консультації експерти Аналітичного центру « Обсерваторія демократії» розкрили прикладну значущість такого інструменту впливу громадських організацій і здійснення ними ефективної діяльності, як аналітична стаття, та презентували розроблені методичні матеріали з підготовки Public Policy Papers.

Предметні питання за темою консультації, зокрема, щодо наявності кодів-класифікаторів для аналітичної документації в Україні, їх відповідності міжнародним стандартам, конкретних сфер застосування аналітичних матеріалів, шляхів пошуку потенційних замовників аналітичної продукції, різниці між інструментарієм інформування громадськості у рамках журналістського матеріалу та у тексті аналітичної статті поставили представники громадських організацій: «Єдність громадян» Ігор Бовцайло, «Єдине джерело» Олександр Міненков, «Українські студенти за свободу» Максим Широченков.

IMG_2090-min IMG_2149-min

Консультація проведена у рамках проекту, який реалізується за фінансової підтримки Європейського фонду за Демократію (EED) та Уряду Канади

eedcanada

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Українці зможуть познайомитись із великодніми традиціями Львова

В Сумах презентували результати «Атестації» депутатів міської ради за другий рік повноважень

Цінуємо кожен подих! Збережемо життя хворих на туберкульоз!

Аналітичний центр DiXi Group допоможе журналістам-розслідувачам в експертизі енергетичної галузі

"Культура бідності" як загроза розвитку: результати дослідження

Депутати Європарламенту закликають Україну продовжувати боротьбу проти корупції та уникати пасток