Американська співачка Аліша Кіз допомагатиме постраждалим від війни українським дітям

Більше двох сотень дітей загинули з початку війни в Україні, майже вдвічі більше були поранені ― ці цифри невпинно зростають кожного дня. А ще набагато більше тих, хто втратив дім або ж батьків… Але ...

Додано:
[email protected]

Американська співачка Аліша Кіз допомагатиме постраждалим від війни українським дітям (2)
Американська співачка Аліша Кіз допомагатиме постраждалим від війни українським дітям

Більше двох сотень дітей загинули з початку війни в Україні, майже вдвічі більше були поранені ― ці цифри невпинно зростають кожного дня. А ще набагато більше тих, хто втратив дім або ж батьків… Але попри варварські дії росії, світова підтримка зростає і багато людей демонструють солідарність з народом України.

Лауреатка Греммі та активістка Аліша Кіз і її фонд “Keep a Child Alive” одними з перших проявили солідарність з українським благодійним фондом “Твоя опора” та запропонували свою підтримку, аби діти отримали допомогу, якої потребують.

“Keep a Child Alive” не буде стояти і спостерігати, як страждають діти. Це наш обов’язок об’єднатися та зробити все, що в наших силах, аби допомогти дітям, що потребують нашої підтримки. Для нас велика честь працювати з фондом “Твоя опора” та мати змогу забезпечувати дітей з вразливих категорій життєво необхідними ресурсами,” ― коментує колаборацію Антоніо Руіз Гіменез, CEO та виконавчий директор “Keep a Child Alive”.

Та частина допомоги, яку “Keep a Child Alive” вже передала фонду “Твоя Опора”, була реалізована в будинках дитини, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, центрах соціальної підтримки дітей та сімей у таких регіонах: Сумська область, Чернігівська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область, Одеська область, Львів, Чернівці.  Ці центри вже отримали матраци, постільну білизну, подушки, ковдри, підгузники й інші засобі гігієни тощо ― речі, які були надзвичайно необхідними.  

“З моменту війни тисячам дітей довелося покинути свої домівки. У спокійніші області евакуювалися також безліч сиротинців та інтернатних закладів. І ми намагаємося надати гуманітарну допомогу кожному відповідно до потреб,  каже засновниця БФ “Твоя Опора” Валерія Татарчук. ― Ми щиро вдячні “Keep a Child Alive” за їхню небайдужість до сьогоднішніх подій в Україні і за їхню підтримку нашим дітям. Переконані, що це лише тільки початок. І разом ми зможемо зробити більше. Заради дітей, які є майбутнім нашої країни”.

Для довідки 

“Кeep a Child Alive” ― благодійний фонд американської співачки Аліші Кіз. З 2003 року надає медичні, освітні та соціальні послуги дітям по всьому світу.

“Твоя Опора” ― український благодійний фонд, заснований у 2014 році Валерією Татарчук, щоб допомагати дітям із вродженими вадами серця. Із початком російсько-української війни фонд розширив спектр своєї діяльності і почав надавати гуманітарну допомогу постраждалим від воєнних дій дітям, дорослому цивільному населенню та лікарням.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільских громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування

Вишнівецька громада на Тернопільщині відтепер має молодіжний простір

"Абетка саморегуляції 6.0" - подорож до себе, яка завершиться ретритом в Карпатах

Розпочалась програма "Соціальне репетиторство": безкоштовне навчання школярів 1-4 класів та підготовка до НМТ для 10 класів