Альтернативна школа “Радосвіт”

Команда педагогів-професіоналів впроваджує інноваційні методи навчання (це змішане навчання  за допомогою інтерактиву, персоналізоване навчання). Повністю відмовилися від класно-урочної системи , що ...

Додано:
Galyna Melnyk

20161018_103343-700x384
Альтернативна школа “Радосвіт”

Команда педагогів-професіоналів впроваджує інноваційні методи навчання (це змішане навчання  за допомогою інтерактиву, персоналізоване навчання). Повністю відмовилися від класно-урочної системи , що дає можливість розвивати в дітях бажання вчитися і пізнавати. Для втілення ідеї школі потрібна технічна база.

Альтернативна школа «Радосвіт» – освітній простір з досвідченими та амбітними педагогами, які враховують бажання дітей (а також батьків) і задовольняють їх жагу до знань у сучасний, цікавий та ефективний спосіб. Ми виявили, що вагому роль у інтересі дитини до навчання, а особливо до самонавчання, відіграє використання гаджетів (планшетів, комп’ютерів, тощо) в навчальному процесі. Використання дозоване, контрольоване та абсолютно свідоме. Як відомо, в середньому увага дітей  на предметі вивчення концентрується не більше 20 хв.

Запропонувавши дітям продовжити урок з використанням гаджетів, нам вдалося її збільшити від 40 до 60 хв. Таким чином, увага дітей до вивчення предмету збільшилась на 200%!

Шукаємо доброчинців, які вболівають за зміни в освіті України, і готові допомогти будь-якими ресурсами (оргтехніка, поширення інформації в соціальних мережах про наш проект, допомога фінансова).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін