Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Українська співачка Аліна Паш здобула перемогу у міжнародній премії для молодих артистів, які презентують сучасне і майбутнє звучання Європи.Іншими переможцями Music Moves Europe Awards 2022 стали ...

AlinaPash_GroteZaal_20220119_ESNS22-BartHeemskerk_06
Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Українська співачка Аліна Паш здобула перемогу у міжнародній премії для молодих артистів, які презентують сучасне і майбутнє звучання Європи.

Іншими переможцями Music Moves Europe Awards 2022 стали Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerk (Франція) і Blanks (Нідерланди). Престижну нагороду від журі Grand Jury Prize було присуджено Meskerem Mees, а нагороду Public Choice за результатами голосування публіки отримала одна з номінанток цього року – Ladaniva (Вірменія).

Церемонія нагородження відбулася ввечері 20 січня під час однієї з ключових подій музичної індустрії – фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

Аліну Паш та інших переможців Music Moves Europe Awards було обрано експертним журі, до складу якого увійшли Gemma Bradley (BBC Radio 1), Cindy Castillo (Mad Cool Festival), Kevin Cole (KEXP), Bryan Johnson (Spotify) і почесний член журі – українська реперка alyona alyona, переможниця минулого року у номінації Public Choice 2021. У різні роки серед переможців премії MMEA, яка співфінансується програмою ЄС «Креативна Європа» і вручається за популярну сучасну музику, були Rosalía, Meduza, Bishop Briggs, Aya Nakamura, girl in red і Pale Waves.

За словами журі MMEA 2022, було надзвичайно – відкривати так багато талановитих європейських артистів, а номінанти здивували їх музичним розмаїттям та артистизмом.

Зокрема, про нашу співвітчизницю сказали, що Alina Pash «справді захоплююча та унікальна артистка… можна відразу сказати, які цінності вона відстоює».

Додамо, що кожен із п’яти переможців Music Moves Europe Awards отримав по 10 000 євро. Переможець Grand Jury Award додатково отримав ваучер на екологічну логістику гастролей (зелений тур) на суму 5 000 євро, а переможець Public Choice Award отримав 5 000 євро. Кожному номінанту також була надана можливість відвідати день бізнес-освіти на ESNS вартістю 1250 євро, який включатиме лекції, зустрічі з експертами і тренінги для вдосконалення навичок інтернаціоналізації своєї кар’єри.
——————————————————————————————————————————————————-
The Music Moves Europe Awards — це премія Європейського Союзу, що відзначає молодих артистів, які представляють європейське звучання майбутнього. Мета нагороди – відзначити майбутніх європейських артистів та підтримати їх у розвитку їхньої міжнародної кар’єри.

Премія є наступницею European Border Breakers Awards (EBBA) та Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які підтримуються та вручаються Європейським Союзом з 2004 року і співфінансується програмою «Креативна Європа». Вона має бездоганний послужний список, нагороджуючи таких виконавців, як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler і минулорічна переможниця alyona alyona. З тих пір кожен з цих виконавців досяг нового рівня слави та успіху у світовій музичній індустрії.

«Креативна Європа» – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 20 різних конкурсах. В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює знання про програму. 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Допомога по безробіттю. Особливості надання в період воєнного стану

Уряд забезпечив можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій

У Музеї жіночої та гендерної історії проходить проєкт "ЇЇсторія війни": розкажіть про свій досвід

Українська культура в умовах російської збройної агресії - результати опитування від Українського культурного фонду

72 добрі справи за місяць: стартував онлайн-марафон ДоброДвіж

До уваги ОГС! 31 травня - останній день дії електронних цифрових підписів!