Активних громадян тепер ще більше

Завершився 4-денний онлайн-тренінг за програмою “Активні громадяни”, який проводив Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».Протягом 11-12 та 18-19 вересня 25 учасників з різних куточків України активно ...

Активні громадяни
Активних громадян тепер ще більше

Завершився 4-денний онлайн-тренінг за програмою “Активні громадяни”, який проводив Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».

Протягом 11-12 та 18-19 вересня 25 учасників з різних куточків України активно взаємодіяли в різних онлайн-платформах, спільно визначали характеристики активних громадян та важливість вміння правильно комунікувати, обговорювали проблеми своїх громад та виокремлювали спільні «болі», а також вчилися розробляти проєкти соціальної дії, покликані допомогти вирішити наявні в їхніх містах та селах проблеми.

Онлайн-тренінг також мав спеціальний тематичний блок, покликаний надати можливість учасникам поспілкуватися з практиком та отримати максимум відповідей на важливі для них питання.

Тож, у суботу, 18 вересня, перед присутніми виступив Володимир Плетюк, експерт з місцевого самоврядування, який поділився своїм баченням ролі громадської активності для розвитку територіальних громад, розповів практичні кейси успішності співпраці влади та громадських активістів, а також виокремив ключові (першочергові) напрямки такої взаємодії.

Далі учасників та учасниць тренінгу «Активні громадяни» чекають сертифікати, приємні посилки від ГО “ІнСорс” та можливість взяти участь в конкурсі проєктів соціальної дії від “Британської Ради”, щоб реалізувати задумані ідеї для своїх громад.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

На Волині вирішили створити новий ОСН

Програма "Рятуємо разом": допоможи родинам з Херсонщини

Безоплатна допомога людям, які пережили сексуальне насильство, від благодійного фонду «Сильні»

Чи існують ризики усунення “незручних” мерів через законодавчі зміни: думка експертів

Як отримати компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло під час воєнних дій?

МОН: Онлайн-платформа для науковців, підприємців та інноваторів запускає бізнесовий супровід внутрішньо переміщених осіб