Активізація мешканців для зеленого відновлення Вознесенської громади

Серія зелених толок проведених з травня 2023 р. за ініціативою новонародженої молодіжної громадської ради та при партнерстві з міською радою спрямована на активізацію мешканців для зеленого ...

Додано:
frgn

30-1024x682
Активізація мешканців для зеленого відновлення Вознесенської громади

Серія зелених толок проведених з травня 2023 р. за ініціативою новонародженої молодіжної громадської ради та при партнерстві з міською радою спрямована на активізацію мешканців для зеленого відновлення Вознесенської громади. Вдалим стартом ЕКО інціативи є толока на прибережній зоні з прибирання зони для відпочинку біля річки Південний Буг. Зусиллями 35-ти активістів прибирано пластик, прибережжя від водорості. Здійснено покіс трави та розчищення чагарників.

«Збереження природи та її довкілля є нашою спільною відповідальністю, – прокоментувала громадську ЕКО-ініціативу голова молодіжної громадської ради, Поліна Голик. – Маленькі дії, такі як винос сміття у відведені контейнери, дотримання правил поводження зі сміттям та збереження чистоти, мають велике значення для збереження привабливості та екологічної чистоти нашого улюбленого місця. Участь у толоках ці це чудова нагода об’єднатись та зробити наші улюблені місця чистими та охайними. Це приклад того, як колективна діяльність та громадська свідомість можуть змінити наше середовище до кращого. Ми вдячні всім за активну участь. Внесок кожного жителя громади надихає нас і показує, що разом ми здатні зробити наше місто ще прекраснішим та чистішим».

Далі були червнева толока у дитячому майданчику «Казка» та липнева толока з прибирання стихійних звалищ біля кар’єру по вулиці Піщаній.

Нагадуємо, що у згадані молодіжні ЕКО-ініціативи народжені за результатамими серії квітневих навчань та березневих круглих столів, що проведено у Вознесенській громаді.

Також за рекомендаціями згаданих заходів здійснюєтся еко-модернізація місцевої Стратегії та формування зеленої складової Плану відновленння. Так рекомендації громадської експертизи травневим рішенням міської ради стали основою для діяльності відповідних робочихї груп ради.  

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Зелене відновлення Вознесенської міської громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки та в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.

Партнери проєкту: Вознесенська міська рада та БФ «Фонд громади Вознесенська».


 

Останні публікації цього розділу:

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами

PalyHub in Ukraine: підбиваємо підсумки та готуємось до Різдвяних свят

Громади Закарпатської області презентували проєкти cтратегій розвитку на період до 2027 року

Відеокурс “Подолати бар’єри: право жінок, які живуть із ВІЛ, на захист”

В Тернополі пройшов тренінг для волонтерів