Активісти запустили флешмоб #urbanchallenge, покликаний популяризувати створення публічних просторів

У липні цього року активісти громадської організації «Інститут успішного міста» запустили онлайн-мапу публічних просторів під назвою «УрбанПростір», де збирають інформацію про існуючі в Україні ...

21122028_1436869226366163_1462810239_n
Активісти запустили флешмоб #urbanchallenge, покликаний популяризувати створення публічних просторів

У липні цього року активісти громадської організації «Інститут успішного міста» запустили онлайн-мапу публічних просторів під назвою «УрбанПростір», де збирають інформацію про існуючі в Україні коворкінги та платформи громадських ініціатив, парки та сквери, сучасні музеї та бібліотеки.

Наразі ініціатори проекту пропонують взяти участь у флешмобі #urbanchallenge та розповісти про проблемні простори у містах України, які потребують облаштування.

Що потрібно зробити?

«Написати про локацію у вашому місті, де ви б хотіли бачити публічний простір, і розказати його історію. Може, це занедбаний зелений п’ятачок, де міг би бути класний сквер і майданчик, або закинута територія заводу чи ваша давня мрія організувати зручний коворкінг у гуртожитку чи бібліотеці – що завгодно. Підніміть проблему, наштовхніть інших на думку, скільки класних публічних просторів може бути у вашому місті. Або розповідайте про вже зроблені простори, хай більше людей про них дізнається. Не забудьте додати тег #urbanchallenge та #УрбанПростір. Додавайте фото та передавайте виклик друзям!», – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці проекту.

«Зрештою, іноді навіть важливо просто підняти питання важливості комфортних і сучасних публічних просторів. Бо це наше право на місто», – підкреслюють активісти.

Координаторка проекту Анастасія Руденко вже створила перший пост, розповівши про проблемний публічний простір у Слов’янську, що на Донеччині, та закликавши приєднуватися всіх охочих.

Нагадаємо, 4 серпня у Києві презентували всеукраїнський сервіс публічних просторів.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?