Активісти та молодь Хмельницького завершили навчання в “Академії активістів ВПО”

Навчання в “Академії активістів ВПО” від ГО “Заходи” завершено. Метою цього навчального курсу було підвищення спроможності організацій, що були релоковані до Хмельницького або тільки починають свою ...

Додано:
Zahody

photo_2022-12-07_16-08-33
Активісти та молодь Хмельницького завершили навчання в “Академії активістів ВПО”

Навчання в “Академії активістів ВПО” від ГО “Заходи” завершено. Метою цього навчального курсу було підвищення спроможності організацій, що були релоковані до Хмельницького або тільки починають свою діяльність, поглиблення знань, необхідних для роботи активістів і підвищення рівня їх компетенції, а також заохочення молоді активніше брати участь в громадському житті.

Минулого тижня відбулась зустріч 20 учнів академії з врученням сертифікатів. Були присутні організації, що завдяки навчанню змогли стати переможцями конкурсу міні-грантів на проведення власних заходів для ВПО, а саме: ГО «Громадська ініціатива дій (ГІД)» та ГО «Краса врятує світ», а також студенти Хмельницького національного університету, що також відвідували навчальні заходи.

Поговорили про враження від навчання та найцінніші інсайти. Учні розказали, що їх особливо зацікавили теми відкриття власної громадської організації, захисту прав активістів у суді, тонкощі поведінки активіста та де знаходиться межа, яку не можна перетинати. 

У процесі розмови з молоддю, яка відвідувала заняття ми дізнались, що знання та практика в ГО в подальшому матимуть велике значення для них. Адже при влаштуванні на роботу, рядок в резюме про громадську діяльність, вміння та навички, яких вони набули під час роботи в ГО можуть їм сильно допомогти. 

Всі учасники були в позитивному настрої, говорили про плани на майбутнє та реалізацію проєктів, що встигли розробити під час навчання.

Навчання в “Академії” це перший крок для молоді у громадську діяльність. Саме набуті знання та досвід дають впевненість у своїх силах та розширюють можливості для втілення ідей у реальні проєкти, які приносять користь суспільству.” – говорить координатор проєкту “Антикризовий хаб активістів ВПО” Галина Семініхіна.

Проєкт реалізується ГО “Заходи” у рамках проєкту “Створення антикризових ХАБів для ОГС”, що впроваджується ІСАР “Єднання”.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Люди з інвалідністю Дніпропетровської та Запорізької областей навчились відстоювати свої трудові права

Молодь ВПО Київщини вчилась толерантному ставленню до культури, звичаїв народів інших країн

Фінансова грамотність, інвестиції в себе та донати: новий випуск [НЕ] Диванного подкасту вже на YouTube-каналі "Тиха Гавань"

«Разом зберігаємо. Разом творимо»: стартувала кампанія ЄС про підтримку української культури та мистецтва під час війни

Підрив довіри до ЗСУ та кібератаки на сайти про культуру: результати моніторингу дотримання цифрових прав за лютий 2023 року

Світлофор безпеки: дізнайтеся, чи захищена ваша організація від ризиків і що слід змінити вже зараз