Активісти Дублянської ОТГ навчались діагностувати проблеми молоді

22 жовтня під назвою «Діагностика проблем молоді в громаді та включення їхнього вирішення до планів роботи молодіжної громадської ради» пройшов навчальний тренінг на базі Молодіжного громадського ...

фото1
Активісти Дублянської ОТГ навчались діагностувати проблеми молоді

22 жовтня під назвою «Діагностика проблем молоді в громаді та включення їхнього вирішення до планів роботи молодіжної громадської ради» пройшов навчальний тренінг на базі Молодіжного громадського простору «Вулик» у Дублянській ОТГ Самбірщини.

Відвідали захід представники Посольства США в Україні — Кетрін Кунс, керівниця  Офісу грантових програм Посольства США та Сергій Решетов, експерт Фонду сприяння демократії Посольства США. Привітали гостей та учасників т.в.о селищного голови Василь Паранюк та Оксана Домшій, завідувачка відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської селищної ради.

Координаторка роботи молодіжної громадської ради Дублянської ОТГ Анна Чижо здійснила огляд розвитку молодіжної  ради та роботи молодіжного простору «Вулик». «За час року роботи ми відкрили простір, взяли участь у десятці навчань та тренінгів, організували промоцію роботи ради в громаді, залучили ресурси із п’яти громадських проектів для власних ініціатив. Проте є над чим працювати, щоб робота була системною», — відзначила Анна.

Команда тренерів Центру громадської адвокатури провела навчальну сесію щодо планування та промоції роботи молодіжних громадських рад в громадах. Учасники тренінгу практикувались у визначенні пріоритетних напрямків роботи, діагностиці проблем молоді в громаді, команди формували проекти та аналізували ресурси, які можна залучити для їхньої реалізації. Також учасники обговорювали механізми залучення нових активістів до складів та  впровадження ініціатив молодіжної ради.

фото6

Захід проводився в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні», що виконує ГО «Центр громадської адвокатури» та МГО «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» за сприяння Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

40 українців виграли стипендії Програми ЄС Erasmus+ на навчання в магістратурі в університетах Європи

Відбулася віртуальну дискусія про попередні результати дослідження щодо навчальних потреб жінок

Курс на інклюзивний бізнес. Ідеї учасників програми «Соціальне підприємництво: інклюзія»

В Усть-Путильській ОТГ піклувальна рада долучається до розробки концепції дистанційного навчання

Центр освіти дорослих "Перший" працює задля реалізації принципів соціальної інклюзії

У Слов’янську презентували книгу про “Місто, з якого почалася війна”