Акліматизуватись до змін в часи кризи

Україна, країна з багатою історією та культурною спадщиною, знову зіткнулась з важким випробуванням — повномасштабним вторгненням. Війна, безперечно, підкреслює важливість допомоги тим, хто вимушений ...

Додано:
Prowomen.ua

фото профорієнт (1)
Акліматизуватись до змін в часи кризи

Україна, країна з багатою історією та культурною спадщиною, знову зіткнулась з важким випробуванням — повномасштабним вторгненням. Війна, безперечно, підкреслює важливість допомоги тим, хто вимушений залишати свої домівки, в боротьбі за збереження життя та здатності до виживання в цих непростих умовах.

Проєкт «Інтеграція ВПО, в тому числі сімей, шляхом поглибленого занурення в культуру, історію та профорієнтацію Волинського регіону», який реалізовує ГО PRO WOMEN UA, ставить за мету підсилити місцевих та нових жителів нашої громади, допомогти впоратись із викликами та дослідити можливості для професійного розвитку в Україні після втрати роботи, або в прагненнях покращити своє становище. Кооперація між громадськими організаціями, державними інституціями та місцевими спільнотами стане фундаментом для успішної реінтеграції переселенців.

«Успішна адаптація внутрішньо-переміщених осіб та їх родин до нових умов життя в місцевості, куди вони переїхали, є важливою для громади, що їх приймає. Шляхом поглибленого ознайомлення з культурою, історією та професійними можливостями Волинського регіону, ми створюємо для них можливість відчути себе частиною цієї громади та знайти своє місце у новому оточенні. Цей підхід сприяє не лише успішній адаптації, а й збереженню психологічного та емоційного комфорту», — розповідає Олена Жадановська, програмна менеджека PRO WOMEN UA.

Шляхом організації різноманітних заходів, таких як: профорієнтаційні тренінги, екскурсії, майстер-класи та інші міжсекторальні події, громадська організація PRO WOMEN UA створює умови для взаємодії та обміну досвідом, що підсилює спільноту в цілому, надаючи необхідні інструменти, ресурси та підтримку.

В цей складний час для України, важливо не лише витримати випробування, але і знайти силу та рішучість для створення кращого майбутнього.

Детальніше про новий проєкт та можливості реєстрації на майбутні події шукайте за посиланням: https://www.instagram.com/pro.women.ua/

Проєкт втілюється ГО «ПРО ВІМЕН ЮА» в межах програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства», що реалізується БФ « КРИЛА НАДІЇ» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці».


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії

Громадськість та влада обговорили шляхи об’єднання зусиль для відновлення громад Луганщини

Регіональні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023»: заявки приймаються до 30 квітня

Що думають херсонці? Опитування містян проводить Фонд Захист

В Червонограді відбулась реколекційна зустріч в рамках проєкту «Духовна формація волонтерів»