AgroTalks – конкурс агро інновацій

Україна багата не лише на родючі чорноземи, а й на людей. Людей цікавих, креативних, які прагнуть розвитку для себе й своєї країни. В цьому вкотре довелося переконатися сьогодні на заході AgroTalks, ...

Додано:
ceasc.edu

Всеукраїнський конкурс інновацій AgroChallenge
AgroTalks – конкурс агро інновацій

Україна багата не лише на родючі чорноземи, а й на людей. Людей цікавих, креативних, які прагнуть розвитку для себе й своєї країни. В цьому вкотре довелося переконатися сьогодні на заході AgroTalks, який проводився Фундацією AgroChallenge спільно з Національною Академією аграрних наук. 15591635_354811898230172_4432219298394302217_o

Серед 70 учасників були новатори в агросфері й експерти ринку, представники малих і середніх фермерських господарств, керівники агрохолдингів, представники ІТ-компаній, фінансових установ і груп.

На заході було представлено 8 проектів – технологічна ферма в стилі «Uber», молекулярна біотехнологія визначення типу сорту хмелю, розробка мобільного аератора з виробництва органічних добрив, “сухий борщ”, інноваційні технології вирощування грибів, використання безвідходних технологій у м’ясопереробній промисловості, система контролю обробки ґрунту, безпілотні апарати та їх використання в сільському господарстві.

Кожен із представлених проектів викликав жвавий інтерес присутніх, запитання й поради. Особливо – проект безпілотників та їх використання в сільському господарстві, представлений Вадимом Остапенко. Розробник представив не тільки дані, які отримуються за допомогою пристроїв, а й самі пристрої, зокрема новинку в Україні – октокоптер, яких є на сьогодні тільки два екземпляри.15585143_354814754896553_8516838840871717622_o

Розробники проектів не лише змогли представити свої ідеї й розробки, а й отримати поради від експертів, серед яких основним було побажання включення до презентації проектів більш детальної фінансової складової (скільки коштує пристрій чи технологія, порівняння ціни з аналогами, визначення переваг на цій підставі тощо). Експерти відібрали 6 проектів в портфель Фонду аграрних інвестицій. З командами цих проектів буде продовжено роботу в Бізнес-акселераторі AgroCallenge.

Також керівники представлених проектів мали змогу поспілкуватися й знайти нові можливості для розвитку своїх ідей або їхнього практичного втілення.

Наступний AgroTalks організатори планують провести у березні 2017 року. Приєднуйтесь! http://agrochallenge.com.ua

Олена Даниліна


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні