Адвокатам Житомира – про правові відносини користувачів інтернету

Черговий тренінг для адвокатів "Надання правової допомоги у справах, пов'язаних із вираженням поглядів в Інтернеті" в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in ...

Додано:
Natali Yesina

245230899_1253548815132843_2461052513274576554_n
Адвокатам Житомира – про правові відносини користувачів інтернету

Черговий тренінг для адвокатів “Надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті” в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine, відбувся в Житомирі.

Перед учасниками виступала тренерка, Руслана Матущак, яка підготувала інформацію щодо правового регулювання суспільних відносин, які виникають у користувачів інтернету під час поширення інформації. Окрему увагу присутніх організатори заходу звернули на захист прав журналістів, а також на підставах звільнення працівників ЗМІ від відповідальності, право користувачів інтернету на приватність та вираження свободи слова у всесвітній мережі.

Нагадаємо, що проєкт має посилювати ефективність адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Захід став черговим в серії тренінгів для правників, які заплановані до проведення в 10 регіонах України та був сертифікований Вищою школою адвокатури – за участь у ньому адвокати крім знань отримали додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Проєкт Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Блогінг під час війни. Нові виклики

На Волині працюють над інтеграцією переселенців у життя місцевих громад

Стан культури та креативних індустрій під час війни - результати дослідження

Тбіліські принципи: про наслідки вторгнення в Україну для режиму БВГ/ФТ для НПО в країнах Східного партнерства

Прикладні напрямні партнерства #СтійкістьДляГромад

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради