Адвокатам Житомира – про правові відносини користувачів інтернету

Черговий тренінг для адвокатів "Надання правової допомоги у справах, пов'язаних із вираженням поглядів в Інтернеті" в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in ...

Додано:
Natali Yesina

245230899_1253548815132843_2461052513274576554_n
Адвокатам Житомира – про правові відносини користувачів інтернету

Черговий тренінг для адвокатів “Надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті” в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine, відбувся в Житомирі.

Перед учасниками виступала тренерка, Руслана Матущак, яка підготувала інформацію щодо правового регулювання суспільних відносин, які виникають у користувачів інтернету під час поширення інформації. Окрему увагу присутніх організатори заходу звернули на захист прав журналістів, а також на підставах звільнення працівників ЗМІ від відповідальності, право користувачів інтернету на приватність та вираження свободи слова у всесвітній мережі.

Нагадаємо, що проєкт має посилювати ефективність адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Захід став черговим в серії тренінгів для правників, які заплановані до проведення в 10 регіонах України та був сертифікований Вищою школою адвокатури – за участь у ньому адвокати крім знань отримали додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Проєкт Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

262 події на місяць: в Миколаєві виміряли рівень активності культурних установ

Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

Ромські малозабезпечені родини за підтримки громади готуються до зимового періоду

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку "Кожен має право знати свої права"

25 історій про бюджет «людською мовою»: кращі ідеї «Бюджетів для громадян»-2021

Ромські жінки та дівчата з Одеської області навчаються роботі з комп’ютером