9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Яскравий приклад – 9-річна житомирянка Марта Грицанюк.Дівчинка малює яскраві картини з рішучою українкою і котами-супергероями, які допомагають потонути російському кораблю, пакують допомогу у ...

Додано:
greenery

YUna-hudozhnytsya-za-robotoyu
9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Яскравий приклад – 9-річна житомирянка Марта Грицанюк.

Дівчинка малює яскраві картини з рішучою українкою і котами-супергероями, які допомагають потонути російському кораблю, пакують допомогу у волонтерському штабі або зупиняють ворожі танки.

– Ось це моя найулюбленіша. Це “Відьма”. Вона зілля варить для ворогів.
– Злих персонажів ти не малюєш?
– Ні, вони всі поzдиxaли.

Волонтери і військові часто впізнають себе у роботах Марти. У художниці з’явилося чимало шанувальників, які залюбки купують її картини, а дівчинка донатить на ЗСУ.

«Дуже хочеться, щоб з’явився малюнок, як українка святкує перемогу. Це був би завершальний малюнок в цій серії і переключитися на щось інше. Можливо, так і буде?  Я дуже на це сподіваюся. Тому що всі ми хочемо повернутися в те життя, в якому ми жили до цього, насолоджуватися прогулянками і спілкуванням з друзями, школою, гуртками, так, як це було раніше», – говорить мама Марти Ірина Ковальчук. З цими словами важко не погодитися. Якщо діти настільки сильно прагнуть перемоги й миру, то війна неодмінно має закінчитися поразкою ворогів України!

–––—

Проєкт “Житомиряни. Історії незламності” здійснюється в рамках грантового конкурсу «Голоси громад», що впроваджується НУО “Сучасний Формат” за підтримки Національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина

Відбулося навчання з фізичної та мінної безпеки для волонтерів Чернігівщини

"Казка про коника": українці в Німеччині подивилися документально-анімаційну стрічку про війну на Сході України