65 підлітків навчались на програмі розвитку лідерських навичок

Громадська організація "ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕНД ГРОУ" в рамках проєкту "Інтеграція ВПО, безпосередньо дітей-підлітків, шляхом використання психологічних тренінгів та неформальної освіти для розвитку ...

1711720159217
65 підлітків навчались на програмі розвитку лідерських навичок

Громадська організація “ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕНД ГРОУ” в рамках проєкту “Інтеграція ВПО, безпосередньо дітей-підлітків, шляхом використання психологічних тренінгів та неформальної освіти для розвитку особистого, лідерського та професійного потенціалу” проводить навчальну програму серед підлітків віком 12-17 років. 

Ціль проєкту: покращення психологічного (ментального) стану учасників, розвиток їх особистих і лідерських навичок, а також надання практичних інструментів для подальшого особистого і професійного зростання в новому оточенні.

Програма стартувала в лютому 2024 року та продовжується на даний момент. Протягом березня місяця 65 підлітків мали можливість навчатись на програмі розвитку та освоїти нові навички, такі як:

  • лідерство
  • здатність комунікувати з людьми
  • здатність працювати в команді
  • тайм-менеджмент
  • творче мислення
  • самопрезентація
  • цілепокладання

 1711466211805

У центрі розвитку “D&G”, який створений ГО ДЕВЕЛОПМЕН ЕНД ГРОУ, ми стежимо за потребами підлітків та створюємо для них найкращі умови для розвитку особистості, лідерських якостей та професійного потенціалу.

Протягом березня ми мали неймовірну можливість працювати з 65 підлітками, які вже зараз знають, куди йдуть та як на цьому шляху досягти успіху!

А ось один з багатьох відгуків наших учасників про програму розвитку:

«Привіт! Я Артем і хотів би поділитися своїми враженнями про програму розвитку у центрі “D&G”. Це був неймовірний місяць, наповнений вивченням нового та розвитком моїх вмінь та навиків. Спочатку я відчував себе трохи загубленим у світі великих виборів та можливостей. Але завдяки цій програмі я зрозумів, що кожен з нас має потенціал стати справжнім лідером, а головне – це знати, як це зробити. Ми працювали над різними аспектами: від розвитку лідерських якостей до вивчення тайм-менеджменту та творчого мислення. Кожен урок був максимально практичним. Я навіть зміг зрозуміти свої власні цілі та почати діяти для досягнення їх. І вже, до речі, маю перші результати!!! Особливо мені сподобалася атмосфера командної роботи. Ми працювали разом, допомагали одне одному та вчилися від інших. Це було надзвичайно мотивуюче. Я вдячний команді  центру розвитку “D&G” за цю неймовірну можливість розвитку. Тепер я відчуваю себе впевненіше та готовий до нових викликів. Я рекомендую цю програму всім підліткам, хто хоче зрозуміти себе краще та розвинути свій потенціал»

Детальніше про проєкт та діяльність громадської організації можна дізнатись на сторінках наших соціальних мереж:

https://instagram.com/dg.center.ua та https://www.facebook.com/dg.center.ua

 

Проєкт «Інтеграція ВПО, безпосередньо дітей-підлітків, шляхом використання психологічних тренінгів та неформальної освіти для розвитку особистого, лідерського та професійного потенціалу» втілюється ГО «ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕНД ГРОУ» в межах програми Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства, що реалізується Благодійним фондом «Крила Надії» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії  та програми «Допомога на місці».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"