6 років заради добробуту міста. Платформа «Моє місто» святкує день народження

Ми усі прагнемо жити у комфортному, чистому та безпечному місті. На жаль, проєктувальники не завжди можуть вгадати з потребами громади. Через це ми бачимо протоптані доріжки, дірки у парканах, квіти ...

Додано:
Daria Ahieiva

онлайн тренінг тренер
6 років заради добробуту міста. Платформа «Моє місто» святкує день народження

Ми усі прагнемо жити у комфортному, чистому та безпечному місті. На жаль, проєктувальники не завжди можуть вгадати з потребами громади. Через це ми бачимо протоптані доріжки, дірки у парканах, квіти під домом, посаджені сусідкою. Таким чином люди просто створюють комфортні умови самостійно.

Проте не усі проблеми можна розв’язати самостійно: містянам часто не вистачає ресурсів чи підтримки однодумців.

dn атом айс

Саме тому у 2015 році з’явилася ідея створити ресурс, який об’єднає містян для збору коштів на суспільно корисні ініціативи за допомоги краудфандингу. 

Наразі завдяки платформі «Моє місто» було зібрано понад 2 559 277 гривень та реалізовано 102 соціальні проєкти. Усі вони мають різних авторів, свою унікальну тематику та розв’язують різні проблеми. 

Керівник платформи Сергій Лукачко ділиться, що шлях деяких проєктів по особливому надихає та мотивує працювати над розвитком «Мого міста» дедалі більше. 

У цьому контексті не можна не згадати унікальну історію реабілітаційного залу «MOTUS». Проєкт починався з власної трагедії автора Сергія Ращенка: його сина збив позашляховик. Як результат — кома, реанімація, довгі роки реабілітації. Бажання допомогти сину та іншим людям у схожій ситуації надихнули Сергія на створення залу фізичної терапії «MOTUS». На платформі «Моє місто» він збирав кошти тричі й пройшов шлях від придбання першого тренажеру до облаштування зали фізичної терапії, де пацієнти з різними неврологічними та руховими травмами можуть отримати безоплатну допомогу. 

«Захоплює, коли розумієш, що проєкт який втілився у життя завдяки платформі, дарує комусь перші кроки та щасливе комфортне життя», — говорить Сергій Лукачко.

Також завдяки платформі працюють такі проєкти, як «Перша сортувальна станція для відходів», «Інклюзивні керамічні майстерні «Важливий Кожен», ресурс для прилаштування  безпритульних тварин GladPet та багато інших не менш значущих ініціатив.

Подібні результати показали — платформа дійсно корисна для міста і потрібна не лише Одесі. Так, за підтримки соціальних інвесторів, з квітня цього року «Моє місто» працює над розвитком соціальних проєктів і у Харкові. 

Одна з глобальних цілей платформи — це поширити культуру краудфандингу, зробити цей інструмент максимально простим та ефективним для людей, які хочуть покращити своє місто. Тож відкриття «Мого Міста» у Харкові має позитивно впливати на розвиток соціальних ініціатив та регіону. 

Результат вже помітний. За чотири місяці роботи платформи було опубліковано 6 проєктів, 1 з яких за 9 днів зібрав понад 30 000 гривень для святкування Дня Музики. 

Команда «Мого міста» прагне й далі розвиватися по Україні та працювати над покращенням міст, будуючи там локальні спільноти доброчинців. Це дає змогу активізувати населення та спрямувати його більше підтримувати місцеві проєкти, покращуючи умови свого життя власноруч. 

Наразі до платформи долучилися 13 654 користувачів й з кожним місяцем число доброчинцем зростає. 

«Попри те, що основна мета краудфангу — зібрати ресурси на втілення ідеї, він не лише про кошти. Як на мене, люди — найцінніше у нашій діяльності. Вони створюють проєкти, підтримують ініціативи на платформі або ж волонтерять у них. І чим більша наша спільнота, тим потужніший наш вплив на зміни у місті», —  ділиться комунікаційна менеджерка платформи Агєєва Дар’я.

Тому найкращим подарунком для платформи стане ваша небайдужість та будь-який, навіть невеликий внесок на її покращення.

Внесок можна зробити за посиланням: https://moy-gorod.org/donate/pay.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році