6 кисневих концентраторів отримали лікарні Чернігівщини

22 квітня 2021 року відбулась передача шести кисневих концентраторів «БІОМЕД» JAY-10 в лікарняні установи Чернігівської області.Життєво необхідне обладнання отримали КНП «Чернігівська обласна ...

DSC00079
6 кисневих концентраторів отримали лікарні Чернігівщини

22 квітня 2021 року відбулась передача шести кисневих концентраторів «БІОМЕД» JAY-10 в лікарняні установи Чернігівської області.

Життєво необхідне обладнання отримали КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» та КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

У заході з передачі кисневих концентраторів взяли участь: Євген Ворожко, директор Чернігівської броварні компанії ABInBev Efes Україна, Владислав Шелоков, директор з комунікацій Благодійного фонду «Карітас України», Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА, Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради, о. Роман Пушка, представник «Карітас Київ», медичні працівники та місцеві ЗМІ.

DSC00022 DSC00068

Благодійний вантаж для допомоги в боротьбі з наслідками коронавірусної інфекції COVID-19 зі столиці до Чернігова доставив «РадоМобіль» Карітасу.

Найголовніше те, що ПрАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА», спираючись на позитивний досвід співпраці з Карітасом України, відреагував на потреби обласних медичних закладів у закупівлі такого потрібного обладнання у боротьбі з коронавірусною хворобою, компанія зробила значну пожертву на придбання кисневих концентраторів саме виробника «Біомед». Необхідність закупівлі концентраторів була верифікована Чернігівською обласною державною адміністрацією.

 «Україна та світ продовжують боротьбу із пандемією Covid-19. Третя хвиля захворюваності стала випробуванням для всіх – більшість людей стикаються з ускладненнями після хвороби. Для багатьох пацієнтів гостро постає питання про додаткове дихання киснем. На жаль, не всі лікарні нашого регіону мають достатньо стаціонарних систем забезпечення киснем. Тому ми закупили кисневі концентратори «Біомед», що забезпечені всіма необхідними датчиками, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування. Кисневу підтримку одночасно можуть отримувати двоє пацієнтів, що є вкрай важливим. Дякуємо фонду «Карітас України» за сприяння та допомогу з організацією процесу передачі», – зазначив Євген Ворожко, директор Чернігівської броварні компанії ABInBev Efes Україна

Завдяки тому, що Карітас України домовився з представництвом компанії «Біомед» стосовно суттєвої знижки на концентратори її виробництва, благодійники змогли закупити більше необхідного обладнання, ніж планували.

Варто зазначити, що крім Чернігівської області, по 5 концентраторів було відправлено в Миколаївську та Харківську області напередодні, 21 квітня 2021 року.

«Фактично, такий соціальний проект став унікальним прикладом синергії декількох організацій. Карітас України у співпраці з «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» залучив грошову пожертву на придбання кисневих концентраторів. Компанія «Біомед» зробила суттєву знижку на цю закупівлю, що дозволило придбати більше концентраторів, а значить – врятувати більше життів. А компанія Winner пожертвувала «РадоМобіль», який забрав та доставив медичне обладнання до лікарень Чернігівщини», – прокоментував подію Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів МБФ «Карітас України».


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

1 піксель – 1 долар. В Україні створили сайт з інтерактивною мапою для збору коштів на відбудову шкіл

Організація «Право» трансформує гуманітарний хаб у центр громадської активності у Хмільнику

Асоціація “Доступне житло для ВПО” запрошує до вступу ГО та локальних партнерів

Інформаційна онлайн-сесія про стратегії успішної участі у конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

Студенти трьох областей опановували підприємницькі навички у Львові

4 березня – Всесвітній день проти сексуальної експлуатації