50 000 EUR на розробку екотехнологій: лишилося менше тижня для участі у гранті “Кліматичні Інноваційні Ваучери”

28 лютого 2022 року завершується прийом заявок на грант “Кліматичні Інноваційні Ваучери”. Українські підприємці можуть отримати до 50 000 EUR на розробку або впровадження у бізнеспроцеси екологічних ...

CIV Заглушка 1200х630px
50 000 EUR на розробку екотехнологій: лишилося менше тижня для участі у гранті “Кліматичні Інноваційні Ваучери”

28 лютого 2022 року завершується прийом заявок на грант “Кліматичні Інноваційні Ваучери”. Українські підприємці можуть отримати до 50 000 EUR на розробку або впровадження у бізнеспроцеси екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують енергоефективність.

Грантова програма розрахована на компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, зареєстровані як приватні компанії на території України мінімум рік до моменту подачі на грант та готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту. Переможці можуть використати грант на оплату послуг, що допоможуть вдосконалити або фіналізувати інновацію та вивести її на ринок. Ваучер можна витратити на послуги з дизайну прототипів, сертифікацій, тестування, патентування, розробку IT компонентів, маркетингові послуги тощо. 

Основними критеріями відбору та оцінювання проєктів є рівень їх інноваційності та реалістичності, вплив на скорочення викидів парникових газів, здатність до масштабування та використання в інших секторах та ринковий потенціал.

Кліматичні Інноваційні Ваучери впроваджуються в Україні з 2017 року. За цей час понад 30 компаній отримали Ваучери на суму майже 1 240 000 євро. Ваучери допомогли не лише реалізувати екоініціативи, але й вивести компанії на нові ринки. Серед найяскравіших чемпіонів Ваучерів є такі компанії як Delfast — виробник найкрутіших електробайків у світі, рекордсменів Гіннеса, що збирають багатомільйонні інвестиції і захоплені відгуки світових медіа; Go To-Uплатформа для управління зарядними станціями для електромобілів, яка нещодавно закрила раунд інвестицій з ABB EL Ventures and ABB Technology Ventures; The Good Plastic Company — виробник  габаритних панелей із переробленого пластику для таких великих ритейлерів як Nike та Adidas теж нещодавно оголосив про залучення інвестицій від Андрія Федоріва та співзасновників Нової Пошти; Prengi — платформа для управління процесами обслуговування об’єктів нерухомості, якою вже користуються такі гіганти як Укрпошта, Novus, KFS, British American Tobacco; провідний виробник дріжджів в Україні компанія «Ензим» тощо.

Дізнатися більше про Кліматичні Інноваційні Ваучери та подати заявку на грант можна на сайті: https://climate.biz/.

***

Проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери» є компонентом програми ЄБРР «Центр трансферу технологій та фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE. У 2017 році Україна стала першою країною, яка скористалася запропонованою ЄБРР схемою інноваційних ваучерів.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи