4 роки на варті відновлення справедливості

З 1 вересня 2016 року бюро правової допомоги вперше зустрілись зі своїми клієнтам  в віддалених містах   та районах  по всій території України.   Вже 4 роки правознавці допомагають клієнтам ...

Додано:
Дарья

безоплатна правова допомога
4 роки на варті відновлення справедливості

З 1 вересня 2016 року бюро правової допомоги вперше зустрілись зі своїми клієнтам  в віддалених містах   та районах  по всій території України.   Вже 4 роки правознавці допомагають клієнтам вирішувати     юридичні проблеми,  захищати їх права та навчають правової обізнаності. Про перший день, робочі   ритуали та цікаві справи, розповідає очільниця відділу «Бахмутське бюро правової допомоги»   Краматорського місцевого центру БВПД Оксана Болотюк.

01.09.2020Bolotyk

Ваш перший день в Бюро, що запам’яталось?

Перші дні запам’ятались тим, що незважаючи на  відсутність інтернет-мережі та не зовсім зручне приміщення ми мали              великий ентузіазм та абсолютно були готові забезпечувати громадянам доступ до безоплатної правової допомоги та       правосуддя. Нашою метою було, щоб  люди з самого початку зрозуміли, що наша система відкрита для кожного, ми       прийшли  в місто всерйоз і надовго, і ми маємо велике бажання давати людям шанс на відновлення справедливості.

Найцікавіша справа та найкращій клієнт?

 В 2017 році до нас звернувся чоловік з питання оскарження відмови ГУ Держпраці у створенні комісії з розслідування   причин  виникнення професійного захворювання. Справа полягала в тому, що клієнт не міг отримати належні страхові    виплати внаслідок отриманого професійного захворювання через неможливість Державної санітарно-епідеміологічної служби України  розслідувати причини виникнення хронічного професійного захворювання у працівника підприємства, яке зареєстровано на території не підконтрольній Україні та яке не перереєструвалося на підконтрольну територію.

На думку державного органу таке розслідування може бути проведено лише після звільнення тимчасово окупованої території. Ми змогли довести зворотне, незважаючи на те, що розгляд справи  тривав майже 1,5 роки. Це був великий та цікавий досвід, яким ми пишаємось.

Цікаві ритуали для гарного дня?

В нашому Бюро багато традицій. Наприклад з ранку ми традиційно п’ємо запашну каву або чай з тістечком або фруктами – вони створюють гарний настрій  на цілий день, протягом дня ми доглядаємо за квітами – вони створюють затишну атмосферу та піднімають настрій як працівникам та і клієнтам.  Після робочого дня в бюро  функціонує український мовний клуб, в нас є  підбірка гарних книг українських авторів, і після роботи та в перервах, ми маємо можливість прогорнути пару сторіночок і надихнутись на подальшу роботу.


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство