27 студентів Харкова стали міністрами країн ЄС в модельованій грі

13-го грудня Посли Європейської Молоді  (Young European Ambassadors) в Україні організували модель - гру "Рада ЄС" для студентів м. Харкова. Гра проводилася на базі факультету МЕВ та ТБ ХНУ ім. ...

Додано:
Liudmyla Nikitina

IMG_51071
27 студентів Харкова стали міністрами країн ЄС в модельованій грі

13-го грудня Посли Європейської Молоді  (Young European Ambassadors) в Україні організували модель – гру “Рада ЄС” для студентів м. Харкова. Гра проводилася на базі факультету МЕВ та ТБ ХНУ ім. Каразіна за участю молодіжної організації «Платформа Публічної Дипломатії».

Вітальним словом та з побажанням цікавої та продуктивної гри захід відкрила представниця ініціативи в Україні – Чубей Катерина.

Модель Ради ЄС – один із заходів, що проводили Посли в Україні до дня прав людини, який у світі святкують 10 грудня. Про права людини і їх роль в ЄС та в Україні розповіла на заході експерт модуля Жана Моне «Зовнішня політика ЄС, зам. декана з наукової роботи факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, к.ю.н. доц. Олена Доценко. Вона відзначила, що рівень захисту прав людини покращується у процесі співпраці України та ЄС.

А детальніше про те, як функціонує Рада ЄС і як приймаються рішення розповів для учасників співробітник факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, експерт модуля Жана Моне «Зовнішня політика ЄС», к.е.н., доц. кафедри міжнародних економічних відносин, Рєзніков Валерій.

IMG_48891

Також, привітала учасників д.юр.н, проф, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Венедиктова Ірина.

Після завершення офіційної частини розпочалася гра і студенти-учасники перевтілилися в міністрів закордонних справ країн ЄС з “мандатами”.

Гру вели самі Посли – Денис Ганжа та Єлизавета Маркова. А також брали участь Ірина Пожидаєва, Людмила Нікітіна і Катерина Тараб.

Від початку і до кінця гри тривала палка дипломатична суперечка між представниками і представницями країн, кожен/кожна з яких відстоював позицію своєї країни.

“Міністри” не припиняли вирішувати питання навіть в “колурах”.

Захід успішно завершився інтерактивною грою, в результаті якої учасники дізналися цікаві факти про ЄС та про можливості від ЄС для молоді України.

Більше про Послів

IMG_48451

Підписуйся на актуальні можливості та новини
Долучайтеся до мережі «Молодь Європейських Сусідів»
Молодіжна організація «Платформа Публічної Дипломатії»

 

Прийняти участь у моделі Ради ЄС можна також під час сесій EU Study Days в регіонах України. Зареєструватися на найближчі сесії можна за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Паліативна та хоспісна допомога в Україні. Майбутнє

Рецепти лікування ефективності місцевого самоврядування у Миколаєві

На Львівщині активісти громад шукали напрямки співпраці

Як відродити Донбас та повернути людей? Системний проект презентували в Києві

Посол Австралії в Україні відвідала жіночий клуб у віддаленому гірському районі

Проблеми з облаштуванням ЦНАПів на адмінмежі з окупованим Кримом