200 лідерів учнівського самоврядування пройдуть тренінг «Нуль відходів – відповідальне споживання»

Понад 200 лідерів учнівського самоврядування 26 лютого 2020 року візьмуть участь у тренінгу «Нуль відходів – відповідальне споживання» в рамках всеукраїнського освітнього проєкту SchoolRecycling.70 ...

Додано:
Kseniia Renchkovska

52598520_1656488097991667_8253025455947382784_o
200 лідерів учнівського самоврядування пройдуть тренінг «Нуль відходів – відповідальне споживання»

Понад 200 лідерів учнівського самоврядування 26 лютого 2020 року візьмуть участь у тренінгу «Нуль відходів – відповідальне споживання» в рамках всеукраїнського освітнього проєкту SchoolRecycling.

70 команд еко патрульних з усіх закладів загальної середньої освіти міста Миколаїв об’єднаються для того, щоб набути нові знання і разом зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

«Екологічний спосіб життя – це не просто звичка, це філософія. Кожне з правил концепції «Нуль відходів» спонукає нестандартно дивитись на звичні речі, розвиває критичне мислення та креативність. Саме тому цей аспект освіти є дуже важливим в сучасному світі» – зазначила Ксенія Ренчковська, керівниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»в Україні.

Проєкт прагне посилити розвиток екологічної культури, свідомого поводження із відходами, заощадження ресурсів Землі, розвинути в учнівської молоді та локальних громад соціальну відповідальність.

«Наша мета показати, що відходи – це ресурс, з якого можна і потрібно отримувати вигоду шляхом повторної переробки та зменшення споживання. Завдяки таким проєктам українські діти усвідомлюють свою роль в турботі про довкілля, в них формується персональна відповідальність за свою діяльність та її наслідки»– зазначила Юлія Мархель, президентка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’sdoitUkraine».

Всеукраїнський проєкт SchoolRecycling – марафон роздільного збору відходів за  період 2016-2019 років об’єднав понад 23 000 школярів та їх сімей. В результаті ефективної співпраці у 2019 році було залучено 235 000 грн від збуту вторинної сировини та витрачені на потреби навчальних закладів. 167 047 кг відходів не потрапило на сміттєзвалище та відправилось на переробку.

«PepsiCo ставить за мету, щоб до 2025 року 100% нашого паковання підлягало вторинній переробці, компостуванню чи біологічному розкладу. Тому,   разом з нашими партнерами,  ми говоримо ТАК впровадженню в Україні кращих світових практик зі збирання, утилізації та переробки відходів. Аналогічні проєкти уже довели свою успішність у багатьох країнах. І ми на практиці продемонстрували, що це можливо і в нашій країні за умови об’єднання зусиль відповідальних компаній та місцевих громад», — прокоментувала Наталія Фесюн, представник генерального партнера проєкту, менеджер з комунікацій з  органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Організатори проєкту громадська організація «Міжнародний Молодіжний Рух «SchoolRecyclingWorld» спільно з КУ «Агенція розвитку Миколаєва», за підтримки  Миколаївської міської ради, Управління освіти Миколаївської міської ради та генерального партнера компанії PepsiCoУкраїна.

 «Я впевнена, що все це буде корисно, цікаво та захоплююче. Ми почнемо цей рік дуже активно і, за традицією, підіб’ємо підсумки наприкінці року на стратегічній сесії. Школярі також будуть боротися за звання «Еко Школи року», де переможуть найсильніші. Бажаю учасникам конкурсу успіхів, колосальної мотивації й натхнення», – звернулась до школярів Анна Ганжул, співавтор проєкту, в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

 Тренінг «Нуль відходів – відповідальне споживання» відбудеться 26 лютого з 14:30 до 17:00 за адресою Проспект Центральний 166, Будинок вчителя. Також на заході відбудеться презентація програми проєктної діяльності на 2020 рік, в яку увійдуть: марафон роздільного збору відходів, конкурс соціальної реклами «Waste Management School Recycling», конкурс серед команд еко патрульних «Кращі практики», рейтинг «Еко школа року»,  акція наймасштабнішого прибирання планети «WorldCleanupDay», майстер-клас «Специфіка дизайну соціальної реклами та створення соціального відео».

Деталі на сайті: https://schoolrecyclingworld.org

Та на сторінці: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld

Контактна особа: Ксенія Ренчковська, керівникця ГО Міжнародний молодіжноий руху «SchoolRecyclingWorld» в Україні +380 98 818 99 87


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін