1991 Акселератор та SocialBoost запускають європейський медіахакатон

1991 Hackathon: Media збере найкращих українських та європейських технологічних спеціалістів для розробки новітніх медіарішень.Міжнародна технологічна організація SocialBoost та impact tech ...

1991 Hackathon: Media
1991 Акселератор та SocialBoost запускають європейський медіахакатон

1991 Hackathon: Media збере найкращих українських та європейських технологічних спеціалістів для розробки новітніх медіарішень.

Міжнародна технологічна організація SocialBoost та impact tech акселератор 1991 запускають триденний 1991 Hackathon: Media, у центрі уваги якого буде пошук цифрових рішень для боротьби із дезінформацією, аналіз даних для медіа та кібергігієна. Захід відбудеться онлайн та офлайн 20-22 січня 2023 року. Офлайн-частина пройде у Google Campus у Варшаві, Польща. Хакатону передуватиме міні-конференція. Усі ці події зберуть разом медіапрофесіоналів із таких відомих компаній як VoxCheck, AIN.UA та інших задля обговорення найбільш болючих питань, пов’язаних із дезінформацією.

Основний фокус міжнародного хакатону – цифрові та технологічні продукти, які надалі можуть використовуватися урядом, медіа, громадськістю, комерційними організаціями та громадськістю для споживання, обробки, передачі та створення інформації.

Команди-переможці за сприяння уряду, міжнародних донорів та ІТ-компаній отримають можливість подальшого розвитку — менторську підтримку протягом одного місяця після завершення хакатону. Це включатиме в себе доступ до нетворку 1991, інвесторів та експертів, особисті зустрічі, консультації та технологічну підтримку. Найкращі команди отримають бенефіти від партнерів, а також матимуть можливість працювати із ведучими спеціалістами зі сфери медіа.

Денис Гурський, Голова Правління та співзасновник ГО SocialBoost вірить, що інновації здатні модернізувати медіаринок та його інструменти, вивести тим самим сферу на принципово новий рівень: «Наш хакатон створений для того, щоб через технології сприяти більш усвідомленому використанню медіа та розвитку критичного мислення. У заході візьмуть участь фахівці як з України, так і з-за кордону, щоб мобілізувати якнайбільше зусиль. У результаті ми хочемо стати свідками народження технологічних рішень, які матимуть глобальний потенціал».

Формат та деталі участі

Українці з усього світу та жителі європейських країн, які підтримують Україну, запрошуються до участі у хакатоні, щоб поділитися своїм досвідом, зробити внесок у вирішення глобальних проблем інформаційної безпеки та співпрацювати з провідними експертами та професіоналами в галузі державного управління, ринку та громадянського суспільства.

Учасникам пропонується вирішити завдання у таких напрямках:

  • Алгоритми та засоби автоматизації
  • Моніторинг новин і даних у реальному часі
  • Навчання користувачів
  • Стратегічні комунікації
  • Відкриті дані та прозорість
  • Великі технології та відповідальна реклама

1991 Hackathon: Media розширить можливості тих, хто хоче залишити свій внесок у створення інноваційних цифрових рішень. Основні критерії оцінювання – актуальність, інноваційність, комерційний потенціал, презентація та можливість реалізації.

Участь безкоштовна. Реєстрація для менторів та учасників відкрита до 20-го січня 2023 року. Для отримання додаткової інформації: bit.ly/1991hack_press.

 

Організація 1991 Hackathon: Media стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнери хакатону – GovTech Polska, Fundacja Moje Państwo, Google for startups Campus, Centre for Strategic Communication and Information Security, та Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.
Проєкт реалізується за підтримки Diia.Business Warsaw.
Головний інформаційний партнер – Sigma Software Group.
Інформаційний партнер — Міністерство цифрової трансформації України.

Організатори:

SocialBoost — міжнародна організація, яка об’єднує спільноту стартапів і технічну експертизу з урядами та громадянським суспільством для розв’язання проблем економік, що розвиваються. SocialBoost створює та навчає спільноту стартапів, малих і середніх підприємств, а також розробляє власні ІТ-продукти для ефективного управління та демократії.

1991 Accelerator — флагманський проєкт ГО SocialBoost, перший і найбільший за пайплайном акселератор в Україні з фокусом на impact tech.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"