15 закладів профтехосвіти Буковини навчатимуться за програмами Junior Achievement Ukraine

 15 закладів професійно-технічної освіти області продовжать навчатися за міжнародними навчальними програмами Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацюють два напрямки: «Компанія» ...

Банер_15_профтехів_Буковини_впровадять_міжн_навч_програми
15 закладів профтехосвіти Буковини навчатимуться за програмами Junior Achievement Ukraine

 

15 закладів професійно-технічної освіти області продовжать навчатися за міжнародними навчальними програмами Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацюють два напрямки: «Компанія» та «Фінансова грамотність».

У травні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти Буковини ухвалили рішення ввести в навчальний план один новий курс «Фінансова грамотність» та продовжити програму з попереднього навчального року «Компанія». Участь у програмах для учнів та вчителів – безкоштовна.

З нового навчального року міжнародні програми запрацюють у закладах профтехосвіти в таких містах як Чернівці, Заставна, Сокиряни, селищах Глибока, Кельменці, селі Ставчани.

«У вересні 2023 року громадська організація Junior Achievement Ukraine продовжить свою діяльність у закладах професійно-технічної освіти Буковини. Важливо, що у 2023-2024 році, крім знайомого в цьому регіоні курсу з підприємництва, запрацює новий напрямок з вивчення основ фінансової грамотності » – розповів про навчальні курси Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 2019 року. Станом на 2023 рік понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу. У 2022 році JA Ukraine отримала гриф Міністерства освіти і науки України на навчальну програму з підприємництва “Компанія” та курс “Фінансова грамотність”.

Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в якості пілотних областей були обрані Львівська та Чернівецька, оскільки вони прийняли найбільшу кількість ВПО. У програмі з підприємництва «Компанія» взяли участь 37 навчальних закладів з цих областей. Учасниками стали понад 300 учнів, близько 50 вчителів і 20 бізнес-менторів. Учні заснували та успішно запустили 40 міні-компаній.

26 травня 2023 року відбувся  Національний Конкурс. Команда «Зігріємо Україну» Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу з бізнес-проєктом створення портативних турбопічок стала переможцем. У липні 2023 року ця учнівська команда представлятиме Україну на європейському конкурсі з молодіжного підприємництва Gen-E у Стамбулі.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»

Програма USAID DOBRE закупила для П’ядицької громади агро обладнання вартістю понад 1,2 мільйон

Безкоштовні онлайн-консультації від психологів та психіатрів для мешканців України

Понад 80 громад та ОВА пройдуть навчання з комунікацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

На Рівненщині проводять дослідження щодо булінгу дітей ВПО у школах