1 вересня у Києві відкривається безкоштовний хаб для волонтерів

З 1 вересня Бурса Хаб знову відкриває свої двері для волонтерів. Простір можна використовувати для роботи волонтерських організацій безкоштовно за умови попередньої реєстрації.Як виник Бурса ...

IMG_2773
1 вересня у Києві відкривається безкоштовний хаб для волонтерів

З 1 вересня Бурса Хаб знову відкриває свої двері для волонтерів. Простір можна використовувати для роботи волонтерських організацій безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Як виник Бурса Хаб? 

Бурса Хаб знаходиться в Києві на Подолі. Приміщення, в якому він розташований, відремонтували та підготували до роботи БФ “Спілка мертвих юристів” спільно з волонтерськими ініціативами Сміливі відновлювати та БФ UA First Aid. Завдяки цьому у хабі є багато робочих місць та стабільний інтернет.  

«Нам було важливо створити такий простір, щоб наші волонтери мали своє безпечне місце з інтернетом і стільцем, де можна було б планувати логістику замовлень чи допомогу, — розповідає директор Фонду «Спілка мертвих юристів» Руслан. — Для нас це питання стало викликом, коли всі волонтери працюють у різних офісах, і важко налагодити комунікацію між нами та військовими, а також почувати себе у безпеці. Ідея створення Хабу виникла якраз в часи блекауту одночасно у нас та у наших друзів з UA First Aid та Сміливих відновлювати. Тому цей Хаб став ком’юніті для однодумців, де панує тепла атмосфера та можна із задоволенням волонтерити». 

Як працює БурсаХАБ?

Простір працює у форматі коворкінгу щодня  з понеділка до пʼятниці з 10 до 18 години. Також організації можуть безкоштовно проводити в Хабі заходи, воркшопи тощо. Для цього потрібно попередньо домовитись з адміністратором.

Простір готовий до відключень світла — інтернет не зникатиме, а стабільну електроенергію забезпечує генератор. 

Вагомий внесок на відповідне облаштування Хабу надав Міжнародний фонд “Відродження”, а реалізація проекту з нашої сторони стала можливою завдяки підтримці Lifting Hands International 

Як стати резидентом Бурса Хабу? 

Якщо ви волонтерська організація/її представник або самостійний волонтерм і хочете стати резидентом Бурса Хабу — заповніть реєстраційну форму та очікуйте на підтвердження. Електрика, інтернет, кава та неймовірні люди поруч – гарантовані.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт "SOS-Турбота", спрямований на підтримку людей, яким важко подбати про себе самостійно

Удар по економічній спроможності Харківщини ставить критичні вимоги до місцевого бюджетного процесу

Антикорупційний порядок денний у громадах: чому важливо залучати громадськість?

Інклюзивна освіта в коворкінгах Пирятинської громади

В Україні створили інтерактивну мапу безкоштовних освітніх просторів та культурних хабів

ZDOROVI посіли перше місце у номінації «Доброчинність в охороні здоров’я» у Національному конкурсі «Благодійна Україна»-2023»