​Жіноче підприємництво на Кіровоградщині: нові можливості

Проект «Нові можливості для українських жінок та молоді» стартує на Кіровоградщині та буде втілюватися громадською організацією «Прес-клуб реформ» і Естонським центром інформації та гендерних ...

instagram
​Жіноче підприємництво на Кіровоградщині: нові можливості

Проект «Нові можливості для українських жінок та молоді» стартує на Кіровоградщині та буде втілюватися громадською організацією «Прес-клуб реформ» і Естонським центром інформації та гендерних досліджень (ENUT) за фінансування Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) у партнерстві із органами місцевого самоврядування та системою освіти області у 2024-2025 роках.

Перший компонент програми – це підтримка жіночого підприємництва. У його рамках організатори та організаторки запросять до участі у проєкті 30 жінок, котрі об’єднаються у кілька Команд успіху та будуть протягом півроку зустрічатися раз на місяць, щоб підтримувати одна одну та обмінюватися знаннями і досвідом – на шляху до відкриття власної справи чи зміни професійної парадигми.

Громадська організація “Прес-клуб реформ” забезпечить учасниць навчальними матеріалами, простором для зустрічей Команд успіху, можливістю отримати консультації з питань SMM (просування у соціальних мережах), а також проведемо для учасниць проєкту два конкурси – перший буде на поїздку до Таллінна, а другий – на розробку бізнес-проєктів.

Якщо жінка протягом наступних шести місяців планує почати власну справу на Кіровоградщині, або змінити професійну парадигму, вона може подати заявку на участь у проєкті через гугл-форму – https://cutt.ly/0epWi09s 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи