Звіт за результатами аналізу російської пропаганди за січень 2023

Представляємо вашій увазі аналіз російської пропаганди за січень 2023, націлений у першу чергу на жителів Херсонської області. У звіті міститься аналіз 2240 публікацій у російських Телеграм-каналах, ...

Додано:
Yuriy Antoshchuk

російська пропаганда у Херсонській області

Yuriy Antoshchuk

Представляємо вашій увазі аналіз російської пропаганди за січень 2023, націлений у першу чергу на жителів Херсонської області. 

У звіті міститься аналіз 2240 публікацій у російських Телеграм-каналах, що охоплюють більше 130 тисяч читачів.

Січневі новини стають довгими та перевантажені роздумами і відкритою пропагандою, яка наголошує на величі й непереможності росії. Блогери розмірковують над вчинками російської влади, інколи відкрито її критикують. Висміювання – це один із головних інструментів російської пропаганди. 

росіян дуже бентежить новина про надання західними партнерами новітнього озброєння для України. Спершу вони звинувачують Захід та США у  розпалюванні війни, намагаються вплинути на українців. Кажуть, що українців втягують у війну між Штатами та росією, що президент України – маріонетка у руках американців або “англосаксів”. Намагаються налаштувати українців проти влади, мовляв, українська влада бреше, посилає на вірну смерть простих українців. Путін В. у своїх виступах називає українців “братським” народом, який опинився під впливом нацистів. 

Коли ці аргументи не працюють, росіяни починають використовувати залякування (словесні погрози та постійні масовані ракетні удари по критичній інфраструктурі та цивільним об’єктам), або шантаж (починають згадувати про ядерну зброю). 

Щоб заспокоїти свій народ, російські ЗМІ активно висміюють зброю, яку іноземні партнери мають передати Україні. росіяни хизуються своєю зброєю, розповідають про свої новітні розробки, починають пропонувати винагороду за майбутнє знищення НАТОвської зброї.

Детальний звіт доступний для завантаження за посиланням (~3 Mb, pdf)

Ви також можете подивитися звіти за 2022 рік: вересеньжовтеньлистопадгрудень.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Реалії роботи патронатних вихователів в умовах війни: історія Олени з Запорізької області

Як «Агрономічне без корупції» рятує найстаріший пологовий будинок у Вінниці

Пітчинг проєкту: як підготуватися та вразити слухачів

Як Європейський зелений курс вплине на нашу країну

Менторство у тренді: які існують менторські програми для ОГС та як підвищити якість менторських послуг

Аналітичний звіт за результатами дослідження проєктів відновлення та розвитку в малих громадах України